Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs hőemelkedésem, akkor...

Ha nincs hőemelkedésem, akkor nincs beágyazódás sem? Ovuláció után 5. napon vagyok. Vagy attól még összejöhetett a baba?

Figyelt kérdés

2019. aug. 6. 06:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hőemelkedés? Repedés utáni napokban meg kell emelkednie tartósan az alaphőnek minimum 4-5 tizeddel és úgy is kell maradnia. Ez igazolja, hogy megtörtént a repedés és termelődik a progeszteron. Ezen kívül nem kell, hogy tovább emelkedjen a hő a luteális szakaszban - emlekedhet, de nem muszáj nemi.


Ha a "vélt ovuláció" után még meg se indult egyáltalán a hő alaphőről fölfelé, akkor még meg se történt a repedés. De legjobb lenne, ha mutatnál egy görbét.

2019. aug. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs görbém.37 fok, csak azt hittem, beágyazódáskor még feljebb kell mennie
2019. aug. 6. 07:39
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell belázasodni.
2019. aug. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell feljebb mennie.

Például nekem ovuláció előtt 35.8 a hőm, elég alacsony, ovuláció után pedig 36.2 vagy 36.3. Ez önmagában alacsonynak tűnik, de az ovuláció előtti hőhöz képest pontosan jó. Tehát egyáltalán nincs úgymond "hőemelkedésem", de ovulációm bizonyítottan van (ultrahang igazolta). Jól írja a 3. hozzászóló, nem kell belázasodni. És igen, a beágyazódástól nem megy semmi feljebb, inkább azt érdemes nézni, hogy a menstruáció előtti 1-2 napon esik-e a hő, mert ha esik, akkor nincs terhesség. Bár nekem volt már úgy, hogy nem esett le, mégsem voltam terhes, szóval ez sem jelent kb semmit.

2019. aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Ahogy előttem írjak... Meg egyébként is ovuláció utáni 5.napon még nem ágyazodik be a baba, ha egyáltalán sikerült.
2019. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 momoka 2002 ***** válasza:
100%
Es ezt a 37 fokot mikor merted? Ha nincs gorbed honnan tudod,hogy 5. napon vagy?
2019. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!