Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt az óvszer és bennem...

Kiszakadt az óvszer és bennem maradt egy darabja. Szerintetek menjek esemény utánit íratni?

Figyelt kérdés

Szóval ez történt tegnap este, hogy párommal szeretkeztünk és kiszakadt az óvszer. Ez önmagában nem is adna okot az aggodalomra, mert sokszor jártunk már így és mindig hallottuk, mikor elszakad. Olyankor meg azonnal megszakítjuk az együttlétet. Így történt most is. Viszont ma voltam a mosdóban a kisebb dolgot végezni és az óvszer leszakadt vége akkor jött ki belőlem.:D így már egy kicsit aggasztóbb a helyzet.

Mit gondoltok, holnap írassak fel esemény utánit? Vagy ettől mennyi az esélye, hogy teherbe essek?


2019. aug. 6. 14:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le, hogy kb. fél évvel ezelőtt már volt egy eseményutánis esetem és ezért hezitálok, mert nyilván nem a legegészségesebb dolog.
2019. aug. 6. 14:19
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem értem hogy korábban miért bíztál a megszakításban és most miért nem? Azért mert korábban nem maradt benned a gumi egy darabja? Nem érzed benne a logikai bukfencet?


31 éves vagyok, még soha nem szakadt el óvszer egyik kapcsolatomban sem. Nem kétlem hogy előfordul de hogy valakinél ez gyakori azt nem értem..

2019. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Inkabb fogamzásgátlót irass, ha bénák vagytok használni a gumit, előbb-utóbb baba lesz belőle. Nagyon ritkán előfordulhat szakadás gyártási hiba miatt, de az esetek nagy részében a nem megfelelő tárolás és használat miatt szakad el. Amennyiben már többször előfordult, bennetek van a hiba, minden rossz indulat nélkül.

Én a helyedben bevenném az esemény utánit még ma és új védekezési módszer után néznék. Kicsinàlja a szervezeted az esemény utáni és nem is fog hatni rendszeresen.

2019. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Valószínűleg ezt az okozhatja, hogy sokszor száraz vagyok odalent. Erre rájöttünk, mert régebben használtunk olyan óvszert, amin több a síkosító és az nagyon bejött. Csakhát most ilyet vettünk és így jártunk. De megtanultuk, hogy mindig azt a fajtát fogjuk használni.

Azért félek most, mert arra gondoltam, hogy így nagyobb eséllyel juthatott be az előváladék. Bár első "kör" volt és annak is az elején.

2019. aug. 6. 14:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz gyereket akkor irass. De tuti hogy valamit nem jól csináltok, mert ha normálisan van felhúzva, nem szakad el az óvszer. Ha meg annyira száraz vagy, hogy az óvszer nem csúszik, az hogy lehet neked kényelmes, sőt jó. Nem értem...
2019. aug. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az óvszerdarab benned maradása nem sok mindent befolyásol. Az elszakadás épp elég ok az esemény utánira.

(Nekem se szakadt el soha, viszont egyszer becsúszott és az akkori barátom az ujjával szedte ki, nagyon ciki volt.)

2019. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez milyen márkájú óvszer? Soha nem tapasztaltam eddig ilyet. És mi az, hogy mindig hallottátok, amikor elszakad? Lehet, nem is óvszert használtok.
2019. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 khniki ***** válasza:
Szerintem esemény utánit csak egy évbrn egyszer szadad bevenni.
2019. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A tűzzel játszotok a folyamatos kiszakadás miatt. Szerencse kérdése, hogy ne legyen belőle baba.
2019. aug. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Voltunk a nőgyógyásznál és írattam esemény utánit.

Ezentúl a fogamzásgátló mellett döntöttem, mert tényleg nem jó ötlet játszani a tűzzel. Azt pedig rövidesen kiírják.:)

2019. aug. 8. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!