Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottatok már olyanról hogy...

Hallottatok már olyanról hogy valakinek egyáltalán nem mutatta ki a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
Mondjuk az első 12 hétben ...
2019. aug. 6. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
En ismerettsegi koromben nem. Lehet h van hibas teszt, de sok hibas egymas utan nem hiszem. Es erzi is egy anya..
2019. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Igen. És még a yetiről, az olajfaló mormotáról és a Loch Ness-i szörnyről is hallottunk.
2019. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2019. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló az általam feltett tehnapi kérdést linkelte be. A saját szememmel láttam, létezik igen. Ha nem a tesómmal történik el se hiszem.
2019. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Párom keresztanyukájának nem mutatta egyáltalán, több hétig is próbált tesztet csinálni mikot már a doki is igazolta. Van olyan akinek vizeletbe nem választódik ki a hcg, ritka, de előfordul, ezért is biztosabb a vérvétel.
2019. aug. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem. Teljesen negatív voltak a tesztjeim. Mivel lombik programban vettem részt így beültetés utáni 14. napon behívtam vérvételre. Jóval 1.000 felett volt már a HCG szint és a tesztek negatívak voltak... Van ilyen...
2019. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem pajzsmirigy alulműködés miatt nem mutatta ki állítólag. Ultrahangon már szívhang is volt. Viszont elment a baba sajnos.
2019. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első lányomat nekem se mutatta,pedig 4 tesztet is csináltam.
2019. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Ezek szerint nem is annyira lehetetlen mint ahogy néhányan gondoljak .

2019. aug. 11. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!