Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha spontán vetélésnél visszama...

Ha spontán vetélésnél visszamarad szövetdarab?

Figyelt kérdés
Két hete van pozitív terhességi tesztem. Ultrahangon nem látszódik semmi. Mivel menstruáció után lett pozitív két héttel a teszt, ezért nem értem. Doki szerint lehetséges, hogy menzesszel elment, de visszamaradt szövetdarab, és az termel hcg-t. Volt így valaki? Csak megvastagodott méhnyálka látszik, de már hétvégén soron következne a következő mensim. Lehet ettől is szerintem. Ha nem ürül ki magától, akkor mi a teendő? Van erre gyógyszer is, vagy csak kaprás. Egyenlőre azt nézi, hogy lehet-e ebből még terhesség. De ha két hete pozitív a teszt és nincs se petezsák semmi, akkor szerintem már nem is lesz ott semmi, mivel pozitív tesztnél nincs következő ciklusban peteérés sem. Hasonló tapasztalat?
2019. aug. 6. 21:58
1 2
 1/12 SHARON TATE ***** válasza:

A petevezetékben is megnézte uh - n?Nem méhenkívüli?

Bocsi hogy nem korrekt a válasz de ez jutott eszembe.

2019. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta , hogy a hasfalban sem lát arra utaló jelet, és mikor rákérdeztem mégegyszer átnézett.
2019. aug. 6. 23:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen esetben, ezt elég szorosan nyomon kellene követni. Magán dokinak voltál? Szerintem minimum lenne egy labor, vagyis inkább kettő, két naponta, mert nem játék. + ultrahang. Nem játék. A visszamaradt szövet darab sem, már ha van.
2019. aug. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen. Saját dokim. Ma reggel is voltam, a csapolás eredménye egyértelmű pozitív. Pénteken újra uh.
2019. aug. 7. 08:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondták, mennyi a hcg?
2019. aug. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, mert csapolt vizeletből teszttel nézték, de ahogy szívta fel, máris pozitív lett erősen. Méhenkívülinél van erős teszt?
2019. aug. 7. 08:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, sajnos. :/
2019. aug. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan így jártam tavaly. Menzesz után erős pozitív tesztjeim voltak . Küldtek vérvételre az is igazolta a terhességet befektettek a kórházba ott találtak méhen belül petezsákot haza engedtek 1 hét múlva hatalmas görcsökkel vitt a párom vissza a kórházba akkor már szét repedt a bal petevezetékem mert ott volt a pici. Nagyon életveszélyes!! Mire a műtőbe kerültem másfél liter vér volt a hasamban.
2019. aug. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért nem néznek HCG szintet vérből?


Simán lehet méhen kívüli is. A HCG szint változásából lehetne következtetni valamire, ez így lósz.r, már elnézést.


De a sztori sem világos. Mikor volt az utolsó menzeszed? Az időre jött? Mennyire volt erős? (Normál menzesz vagy kevés pecsételés, esetleg barnázás)? Mikor lett pozitív a teszt? Egyáltalán minek csináltál tesztet, ha megjött a menzeszed?

2019. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Július 13.-án időre megjött. 5 nap, első utolsó pecsételés, közte normális mennyiségű, közepes görcsökkel. Azért csináltam tesztet, mert Július 23.-án tornáztam, megszédültem, este pedig egyetlen csepp vért láttam a wc papíron pisilés után. egyből pozitív lett, ahogy belemártottam, de kicsit halványabb, mint a kontroll csík. Aztán másnap délben erős pozitív, 3. nap reggel mégerősebb, aztán már este is totál erős, mint a kontrollcsík. Tehát az előző terhességeimből gondoltam, hogy lehetséges mensi előtt estem teherbe. Vártam két hetet, egy cseppnyi barna maszat volt, de világos barna. Vasárnap volt, fájdalmam nem volt, kedden fogadott is, reggel uh. Nem látott semmit. Másnap csapoltatott vizeletet, kórházi teszt is pozitív lett. Mondta, hogy a terhesség fennáll, de gyakrabban kell nézni. ezért pénteken, azaz holnap reggel újra uh. Szólok neki, hogy kérek másfajta vizsgálatot is, mert félek. Biztos nem utasítja vissza, sőt szerintem akkor javasolni is fog mást, mert mondta , ha nem látja holnap sem, akkor még pár nap biztos kell, de szólok neki mindenképp, hogy nem vagyok túl jól, és vizsgáltasson ki mindenhogyan.
2019. aug. 8. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!