Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elbizonytalanodtam. Van okom...

Elbizonytalanodtam. Van okom aggodni? Tobbi lent

Figyelt kérdés
A lenyeg egy ismerossel talalkoztam elkezdte mondani mennyire bevalt neki ez a hormonmentes janka youtuber tanacsai majd kuldott egy videot amiben janka elmeseli hogy anatomiailag lehetetlen hogy az elovaladekban lenne e sperma.Csak akkor van ha az elozo aktusbol maradt a hugycsoben sperma es az jon ki az elovaladekkal de ha az az elso Aktus nincs benne sperma. Na ezen felbuzdulva ferjemmel megszakitassal vedekeztunk (tutira nem ment belem kivette es ra 3 percre ment el kb.) Na de beparaztam mert a 26-28 napos ciklusom kellos kozepen probaltuk meg persze a 14.napon.Van okom aggodni?? Vagy nem kell mert sperma nem ment belem.
2019. aug. 8. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van okod aggódni. Először is, nem hallgatunk a szomszédnénire de a youtuber jankara sem ha ilyen témáról van szó. Komolyan, ennyire nem lehet sötét a mai világban. Eleve, a megszakításos sz*rt ne nevezzük védekezésnek. Az max esélycsökkentés, de semmiképp sem védekezés. Nem mondom, hogy terhes vagy, mert jós ugyan nem vagyok, sem ultrahang, de kicsit nézz már szembe a ténnyel, hogy felnőtt kell(ene) hogy legyél 😅
2019. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusmasriska.
2019. aug. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
:DDDDD Még 3 hét és suli, kitartás! Kevesebb YouTube, GYK és több könyv! Hasznosabb lenne!
2019. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Évek óta megszakítással védekezünk, és nem lettem még terhes. De nem lenne baj, ha becsúszna.

Férjnél vagy, felnőtt nő vagy, akkor értelmezhetnéd a videókat, amiket nézel. Janka sosem tanácsolt megszakításos védekezést, hanem termékenységtudat tanácsadást végez, ami egy kicsit többről szól, mint amire te gondolsz... ráadásul ezt videókban nem is oktatja, pont ezért, mert olyanok mint te is, teljesen félreértik.

2019. aug. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan egy youtuberre hallgatva nem védekezel? És ha azt mondja, hogy a termékeny időszakban simán beléd élvezhet a pasi, mert nincs máskor peteérés, akkor beléd élvez? Ne légy már ilyen o.sto.ba!
2019. aug. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó : attól, hogy nektek nem jött össze megszakítással a baba, az másnál nem biztos, hogy úgy lesz. Egyébként meg tök jól megfogalmaztad 🙂
2019. aug. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Fura, hogy házas vagy és ennyire, de ennyire rettegsz a terhességtől. Nekem nagyon fura
2019. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Neked van mar ferjed? Naneee...

Hany eves vagy, 16?? Mert azon a szinten vagy!

2019. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
29 eves 3 gyerekes anyuka vagyok (iker fiuk es egy kislany) 2 evvel ezelott trombozissal kerultem korhazba.Nem volt alapos az akkori nodokim azota valtottam.Nem birok semmi hormonalis fogamzasgatlast. Azt mondtak vagy hormonmentes spiral vagy elkottetem magam.Mert a gumi is rendszerint kiszakadt.72 oras bogyo sem jo fel evente. Meg 1 babat tervezunk szoval maradt a hormonmentes spiral.A kornyezetemben sokan hasznaljak a megszakitast en meg sosem probaltam.Ezaz egyik ismeros meg szinte isteniti Jankat.Ezert probaltuk meg.Nem ertem miert kell ilyen stilusban valaszolni...
2019. aug. 9. 03:23
 10/10 anonim ***** válasza:

A megszakitasnal kicsit nagyobb a hibalehetoseg, en azt vallom, hogy a ferfin mulik. Ha idoben kiszall, minimalis lehet az esely a terhessegre. Illetve a termekeny napok kornyeken jobb nem alkalmazni - bar mi akkor is szoktuk es 11 ev alatt csak akkor haromszor estem teherbe, amikor elesben ment.

Hazassagban es ha nem gond ha megis becsuszik a babo, szerintem teljesen rendben van ez a mod.

2019. aug. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!