Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg kérlek, ugye...

Nyugtassatok meg kérlek, ugye így semmiképp nem lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Még szűz vagyok. Ugye teljességgel lehetetlen hogy bármiféle szexuális kapcsolat(ha az önkielégítést nem vesszük)néklül teherbeestem? Fűrdőkádtól esetleg? Soha nem voltam még fiúval úgy. Eléggé hipohonder és paranoiás vagyok. Egy ideje tapasztalom hogy fáj az alhasam valamint néha a mellem is. A menstruációm is viszonylag gyengébb volt. Nagyon sokat stresszeltem az elmúlt hónapban, valamint antibiotikumot is szedtem. Nagyon hipochonder és paranoiás vagyok. Mindent összeolvastam, hogy ezek terhesség jelei. Kérlek ne kövezzetek meg, tudom hogy nem lehetséges, de a tüneteket tapasztalva nagyon nagyom megijedtem. Kérlek nyugtassatok meg, hogy lehetetlenség.
2019. aug. 9. 10:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy terhes. De kérlek, egy pszichológust keress fel.
2019. aug. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Segítségre van szükséged, komolyan! Keress fel egy pszichológust, mert ha szűzen ilyen vagy, mi lesz, ha lesz is okod aggódni, mert szexuális életet élsz majd? Kezeltesd magad! Muszáj!
2019. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Pszichiátria!
2019. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Te beteg vagy!
2019. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem terhes vagy, ennél sokkal nagyobb gondok vannak, még pedig a fejedben... Ha a hipihondria képes felül írni a józan eszed és képes vagy ilyen szintű baromságokat összehordani, az már elég nagy probléma... Itt nem arról van szó azért, hogy fáj a fejed, te meg mindjárt agydaganatra gyanakodsz..
2019. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%

Hű de beteg! Hogy lehetnél terhes ha szűz vagy?! Ha még pasival sem voltál?!

Mellfeszülés, alhasi fájdalom nem csak terhességi tünet.

Szerintem keress fel egy pszihológust!

2019. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
49%

Nem ertem a tobbit miert kell leugatni szegenyt amikor nem tudja mi baja es tudja magarol hogy beteg azt is irta h “ne kovezzetek meg”. Az egy dolog h butasagot mondott de szerintem ti mar ennel tobb es nagyobb marhasagot hordtatok ossze az eletetkeben. Mondjatok el normalisan ne ugy hogy “te hulye vagy” es hasonlok.

Visszaterve... ezzel tenyleg kell valamit kezdeni de nyugi nem vagy terhes😌 probalj meg megnyugdni es a szuleiddel beszelni errol.

2019. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%

#18 azért, mert felnőtt ember, aki járt iskolába és van neki egy minimális alapműveltsége, nem fog olyat kiírni, hogy ő szűz, de lehet-e terhes.

Általános iskola 7. osztály...

2019. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
49%
A fürdőkád hány baba apukája lett már saját bevallása szerint? 😱🤦‍♀️😄 bocs, ja nem! egynek sem.. Nem vagy terhes!
2019. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, amíg pénisz nem hatol beléd, addig baba ott nem lesz. Jóindulatból írom, keress fel egy orvost, és írass fel vele szorongásgátlót, v pszihológus is segíthet, ez már beteges kategória.
2019. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!