Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok e? Magas pulzus...

Terhes vagyok e? Magas pulzus (100+-) mikor jelentkezhet magas pulzus ha terhes lennék?

Figyelt kérdés
Két hete volt egymás utáni napokon összesen 3 aktus, de egyiknél sem használtunk fogamzás ellen semmit, de a barátom mindig sokkal előbb kivette és rám élvezett, mert nem akar egyikünk sem gyereket(18 vagyok, barátom 19)... Jelenleg időnként magas a pulzusom annak ellenére hogy tennék bármit is, de vitába is keveredtunk múlt héten és nagyon kikeszultem tőle mert sosem hallgatott rám és aggódtam erte, nekem sosem volt vérnyomással problémám és ma reggel is 98 volt a pulzusom teljesen nyugodt allapotban (bár kezdünk helyre jonni), és 3 napja benne vagyok a menzeszemben ami még nem jött meg... Nem akarok terhes lenni, féltem a kapcsolatunkat emiatt, félek hogy az vagyok

2019. aug. 9. 19:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Nagyon okosak vagytok. Akkor most elárulom hogy az előváladéktól is lehetsz terhes. Csak nem tudom miért félsz a terhességtől, ha alapból nem védekeztek 🤷🏼‍♂️
2019. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Ha nem védekeztetek, megvan az esélye. Csinálj tesztet!
2019. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Nem vedekeztek,de felsz h most mi lesz.


Jo babanevelest!

2019. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Egyébként a magas pulzusod szerintem azért van mert fosol hogy beakadt.
2019. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
A két dolog egyáltalán nem függ össze. :)
2019. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Ha a terhessèg a magas pulzus függvènye, akkor èn èvek óta az vagyok, csak nem tudok róla..🙄🙄😂😂😂
2019. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A magas pulzust valószínűleg stressz okozza, a terhességnek nincs ilyen tünete.


A megszakítás nem védekezés, hanem hazárdjáték!

Csinálj tesztet és irány a nőgyógyász mielőbb! Ha megúsztad akkor mázlid van, ha nem...

Nem értem mit is féltesz a kapcsolatodon? Már bocsánat a fogalmazásért, megdug gumi nélkül, de ha befigyel a gyerek akkor azonnal lelécel? Hát szép kis perspektívák...

2019. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A pulzusod felmegy attól ha ideges vagy, 98-ra simán.

Nekem amiatt is magasabb a pulzusom, hogy vékony vagyok.

Aztán pláne nagyon magas lett, amikor pajzsmirigy túlműködésem volt, egy lépcsőn alig tudtam felmenni.

Terhesen is emelkedett kicsit, de csak a 9.-10. héten.

2019. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Dettó! Nekem is a pajzsmirigy túlműködés okozott magas pulzust és kissé emelkedett vérnyomást.


Terhesen csak rövid ideig volt magas a pulzusom. De ez önmagában semmiképp nem terhes tünet.

2019. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Édesjézus. Minek dugsz védekezés nélkül, ha nem akarsz gyereket???
2019. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!