Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Drukkolunk egymásnak? Tapaszta...

Drukkolunk egymásnak? Tapasztalatok, érzések stb. Aki nem várja 22. -e környékére .

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 20:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
Veled tartok. Én 23-25-ig nem várom.
2010. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 A kérdező kommentje:

Van görbéd esetleg? én is felteszem mindjárt az enyémet.

:)

remélem volt peteérés, bár kicsit korainak találom nekem eddig mindig 29. napon volt a peteérés, bár ezelőtt 1 hónappal kezdtem szedni a barátcserjét (zafír) ... ennyire hatásos lenne h így lerövidítette a ciklusomat ?

2010. júl. 12. 20:34
 3/91 A kérdező kommentje:
2010. júl. 12. 20:34
 4/91 anonim ***** válasza:
Nincs görbém és nem is értek hozzá. Ti régóta próbálkoztok? Mi 11 hónapja, kistesó lenne. A kisfiunk két hét múlva lesz 3 éves. Nekem a 12-13. napon szokott ovum lenni. Én nem szedek semmit. A férjem szedi az e-vitamint. Most szeptemberig próbálkoznunk kell és azt mondta a doki ha addig nem jön össze, akkor a férjemet is meg kell nézetni, bár a kisfiunk előtt is volt sperma vizsgálat és minden rendben volt. További szép napot. Nóri
2010. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
Szia. Én 19.re nem várom, beleférek? A görbém így alakul: [link] remélem sikerült:). Szurkolok neked is!
2010. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
nekem a napokban kellene megjöjjön, de nagyon rendszertelen, így elkezdtem a múlt hónapban clostybegitet szedni, hogy beállítsa. Nem tudom, hogy már most használ e. Igazából mi már másfél éve próbálkozunk, és egy éve volt egy vetélésem, azóta semmi :( Első baba lenne.
2010. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 A kérdező kommentje:

:) persze h beleférsz ne viccelj :))


én PCOS vagyok mi kb. 2 éve védekezés nélkül vagyunk együtt de nem jött össze alig voltak ciklusaim úgy meg elég nehéz. :Smost kezd helyreállni. metformint szedek.


Drukkolok Neked is Nóri és mindenkinek remélem most összejön NEKÜNK!!

2010. júl. 12. 21:37
 8/91 A kérdező kommentje:

21:15ös . sajnálom.

a clostynak hatásának kéne lenni. nem nézett meg UH-n a doki h van-e érésbe lévő petéd ? ugy lenne a tutti.

2010. júl. 12. 21:38
 9/91 anonim ***** válasza:
Sziasztok 21.-re nem várom ! 7.-én lehetett ovuláciom a 14. napon lh tesztet csináltam pozitív volt meg elég érezheto is aznap has és derékfájdalom. Ciklusaim 26-28 naposak. Elevitet szedek csupán. Kisteso lenne 5 hónapja próbálkozunk újra tartottunk egy kis szunetet elotte tobb mint 1 évet már nagyon rágorcsoltem a dologra remélem ezúttal sikerul. Tunetetim még nincsenek csupán idonként némi hasszurka vagy tompa fájdalom, viszont ezekbe nem hiszek számtalanszor becsapott a szervezetem. Drukkolok mindannyiunknak ! Majd még írok ! És ti is írjatok jovo héten hogy alakul a projekt !
2010. júl. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:

Én 21-re nem várom. Azt hiszem elég szép a görbém. Nagyon várjuk már a babát.

[link]

2010. júl. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!