Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle terhességi teszt...

Facelle terhességi teszt pozitív, a Gabriel negatív?

Figyelt kérdés

Facelle terhességi tesztet reggel első vizelet készítettem , a Gabriel tesztet estiből ami negatív lett, kérdésem pedig mégis melyiknek hinnétek ?

Ciklusom 2x is megvolt múlt hónapban , gyogyszer kezdtem el szedni méh problémára viszont nem bírta a szervezetem így 6 nap szedése után abbahagytam.

Ha a rendes ciklus nézem akkor július 11 volt utoljára , viszont megjött a 6 napi gyogyszer szedés és abbahagyás után 20- àn is!


2019. aug. 11. 21:47
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]


A facelle reggeli teszt

2019. aug. 11. 21:50
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Mindjárt itt a hétfő reggel, el tudsz menni nőgyógyászhoz.
2019. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mai nap meg is tettem ,sokkal okosabb nem lettem még nem lát semmit 9,1mm méhnyalkahartya
2019. aug. 11. 22:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Tesztelnék 2 nap múlva


A Facelle is nagyon halvány, a Gabriel meg ahhoz képest igen gyenge teszt

2019. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Mi a bánatnak tesztelgetsz esti vizeletből? Csak ez a nyafogás van belőle...
2019. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A Gabriel gyengébb mint a Facelle, illetve még igen korai terhességről van szó. Nyugi. 🙂
2019. aug. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A facelle nagyon erzekeny, mutatja a kemiai terhesseget is. Nekem is epp ilyen volt, de sajnos vegul megjott. Ismeteld meg a tesztet (ugyan ezzel a fajtaval) es ha szepen erosodik, az jo jel. A Gabriel kevesbe erzekeny, kesobb mutatja, plane esti pisibol.
2019. aug. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 khniki ***** válasza:
A Facelle nagyon megbízható, nekem mindig valós eredményg mutatott.
2019. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen volt a facelle kb a 7 dpo-n, a legelső amit csináltam. Látszik hogy a csík rózsaszín és szerintem nem is kell keresni, 2-3 nap múlva ismételd meg és hidd el erősödni fof.
2019. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen volt a facelle kb a 7 dpo-n, a legelső amit csináltam. Látszik hogy a csík rózsaszín és szerintem nem is kell keresni, 2-3 nap múlva ismételd meg és hidd el erősödni fog.
2019. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!