Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg lehet a peteérés...

Tényleg lehet a peteérés másnapján reggeli együttlétből a baba?

Figyelt kérdés

Ovuláció elött 2,5 nappal tudtunk együtt lenni. Két pozitív ovulációs tesztem lett egymás utáni napon, ma van az első negatív nap és hajnalban voltunk együtt. (Az elsö negatív napon egyszerűen nem volt hangulata egyikünknek sem, így eröltetni nem akartam én sem)

Múlt hónapban is két darab pozitív ovulációs tesztesztem volt.


2019. aug. 12. 05:54
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

" ma van az első negatív nap és hajnalban voltunk együtt. (Az elsö negatív napon egyszerűen nem volt hangulata egyikünknek sem, így eröltetni nem akartam én sem)"

Ezt nem tudom értelmezni. Most akkor az első negatív napegyütt voltatok vagy nem?

2019. aug. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen. Két pozitív teszt volt. Egyik napon sem voltunk együtt. Csak az első negatív nap reggelén.
2019. aug. 12. 06:08
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
A pozitivat követő első negativ teszt napjan van altalaban az ovu. Lehet baba
2019. aug. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok, hát akkor pont jókor voltatok együtt. Az elsó negatív napon van az ovuláció!
2019. aug. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
3 vagyok, uezt irtam es valami suttyo lepontozta a valaszt. Sszamegazanyjat..
2019. aug. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért pontozta le valaki a válaszod 😐
2019. aug. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt nem értem, minek ovutesztel valaki, ha azt sem tudja, hogy a teszthez képest mikor van az ovuláció, és amelyik napról azt gondolja, h akkor van, akkor meg nem szexel. Így teljesen felesleges.


Most véletlenül jókor voltatok együtt.

2019. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!