Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Harmadik terhességre ikrek?

Harmadik terhességre ikrek?

Figyelt kérdés
Nem várok az ikreket, csak tervezzük a férjemmel a harmadik babát. Benne van a félsz, hogy mi lesz, ha valamiért ikrek lesznek? Nem volt a családunkba iker. Viszont olvastam, hogy többedik terhességnél nagyobb az esélye, de gondolom így is elenyésző. Volt, aki így járt?
2019. aug. 13. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk, bár nálunk van a családban anyai ágon több ikerpár is.

De most ez miért para?

Ha iker, akkor iker. Ezt dobta a gép, megvan a maga bája.

Nyilván nehezebb valamivel, de amúgy nem kell ezen pörögni. Nem tudok statisztikát, de azért nem minden 10. harmadik szülés ikerszülés, szóval ha nincs is iker ráadásul a családban, akkor nem kell ennyire izgulni.

2019. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Ismerősnél pont ez történt. 😅
2019. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A férjem tart tőle. Én picit vágyom rá úgy őszintén, bár tudom baromi nehéz lenne (van 4 pár ismerősünk ahol ikrek vannak). Persze, ha ikrek, akkor ikrek, természetesen megtartanánk Őket, csak ettől fél a férjem.
2019. aug. 13. 22:24
 4/15 anonim ***** válasza:
38%

Nekem is ez a rémálmom.

Még 2. Terhességre csak-csak oké lett volna..

Bár így is 18 hónap van a gyerekek közt.

Rettegek, hogy a 3. Iker lesz, emiatt gondolkodom is, hogy beválalljuk-e : nálunk halmozottan vannak ikrek a csalásban. Generaciónkban nincs még.

2019. aug. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Jelen, nálunk 3-ra ikrek jönnek. Nincs a családban, volt nagy meglepetés! 12 hetesen derült csak ki.Nagyon rosszul voltam, vagyok, mondtam is, nem szülök többet! Lehet ezért a Jóisten oda rakott gyorsan még egy babát, mert 4 van nekem megírva :)))

Férjem jobban örült mint én, vagyis inkább felhőtlenül, nekem egyből az jutott eszembe hová rakjuk őket, mindenből 2 kell...

De nagyon örülök is, hisz mindenki erre vágyik, ez egy csoda! Egypetéjűek lesznek, ez megint csak még nagyobb szerencse, mert ritkábbak.

Rájöttünk sok előnye is van , hisz most indul a Családvédelmi akció terv! Nagyon sok mindenre jogosultak leszünk!

2019. aug. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős 3 lány (és férjnek +2 felnőtt lány) után szeretett volna nagyon egy fiút. Duplák jöttek. Mondjuk legalább az egyik fiú lett.
2019. aug. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Aki azt írta, 12. héten derült ki. Előtte hány uh- n voltál és akkor mit mondtak? 12. Hétig nem volt semmi gyanús? Pl nagyon nőtt a hasad? Én a 6. babámat várom most, igaz, eddig csak a 6. héten voltam dokinál. 11 hetesen megyek most péntekeb, eddig egyik sem iker a 6-ból.
2019. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az ikres vagyok:)

Nem jött meg, teszt negatív volt, rá egy hétre megint teszteltem, az halvány pozitív lett. 7hetesen elmentem orvoshoz, nem látott semmit, elküldött hcg vérvételre. 1500 lett. 9hetesen megint orvos, akkor látott petezsákot, benne 1 embrio, de 7 hetesnek megfelelő, szívhang van. Rá 3 hétre elkezdtem vérezni. Ügyelet,doki megnézett, uh-val nem látja honnét vérzek,baba megvan, magneziumot szedjek. Rá 2 napra jobban véreztem, megint ügyelet, uh, baba jól van, 10 hetes, mutatta is, jó szívhang, mérete megfelelő, írt fel progeszteront, fertőzés ellen kupot, probiotikumos tablettát. 12 hétig véreztem, utánna elmúlt. 4 különböző orvos vizsgált, egyik sem látta hogy kettő baba van!!!

Mentemheti Uh-ra, ott nézik, 2 baba van, miért nem szoltam, mert az ikreket másik orvos szokta vizsgálni. Mondtam nekem egy gyerek van a hasam van, eddig senki nem látott másodikat! Kérdeztem él? Jól van, mert nem mozgott, csak a másik baba az ultrahangon. Mutatta van szívhangja, él jól van! De behívta az asszisztenst is, hogy jól látja e, hogy kettő, nem e csak árnyék , mert én mondtam , nekem 1 babám lesz:)

Rosszul voltam, hányingerem volt már az elején, első kettővel nem volt, de hát nem vagyok már olyan fiatal , meg minden terhesség más. Nem vagyok egy nádszál, alapból nagy a hasam, N lehetett látni. Hogy annyira megnőtt volna. De 12 hetesen már mozogtak, éreztem, most 17hétben már köldök felett érzem őket, nem csak a rúgást, hanem hogy egyik oldalról a másikra úsznak :) most kezdett el nőni a hasam, elsimulni a köldököm.

2019. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

:o aszta, nem semmi!!! Én is már 42 vagyok. Nekem amiatt jutott eszembe, hogy talán 2, mert 0-24-ben van hányingerem, nem úgy, mint a többiekkel. Valamint tudom, hogy sok doki az első uh- nál nem mondja direkt, ha 2 van. Az volt a fura, hogy amikor hüvelyi uh-val vizsgalt, akkor sokáig nézett és láttam, hogy "kidülledzti" a szemét- mint amikor valaki rácsodálkozik valamire. De semmit nem mondott. Ja és a crt szerint másfél héttel kisebb volt. Szívműködés, minden stimm amúgy. Holnap megyek megint.

10+5 hkm.

2019. aug. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Crl-t akartam írni. Az 5 mm volt, 8 hetesen.
2019. aug. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!