Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez aggodalomra ad...

Szerintetek ez aggodalomra ad okot?

Figyelt kérdés
Késik már egy hete. Nem tervezzük a babát, óvszerrel védekezünk, csak van, hogy rögtön az elején nem húzzuk fel. Nekem terhessegen kívül sosem késett, max 1-2 nap tolódás fordult elő. A hasam hol fáj kicsit, hol nem. Csináltam két tesztet, az egyik full néha, a másik "mintha", de inkább csak száradási csiknak gondolnám. Az előbb elég erős feszítést éreztem a petefészkemnél és eszembe jutott, hogy ugye nem lehet méhen kívüli? A teszt nekem minden babánál már pár nappal nem árt előtt pozi volt. Szóval ugye, ha méhen kívüli terhesség lehetne, attól még már erős pozi lenne a teszt nem? Holnap megyünk nyaralni és most kicsit megijedtem, nehogy baj legyen.
2019. aug. 14. 15:16
 1/2 A kérdező kommentje:
*full negatív (hülye telo)
2019. aug. 14. 15:16
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Egy hét késés után a teszt már kimutatná. Viszont ha más tüneteid is vannak, azzal érdemes lenne orvoshoz menni a nyaralás után. Ha bizonytalan vagy, reggel első vizeletből csinálj meg még egy tesztet.

Előváladéktól egyébként a szex első másodperceiben is teherbe lehet esni, tehát ha ennyire félsz a nem kívánt terhességtől, védekezzetek normálisan.

2019. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!