Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges fogamzásgátló...

Lehetseges fogamzásgátló mellett teherbe esni?

Figyelt kérdés

Én Symiciat szedek nem olyan régóta és vetődtek fel ilyen kérdéseim vagy csak az eshet teherbe aki kihagy belőle?

Előre is köszönöm



2019. aug. 14. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Akkor sem véd rendesen, ha bizonyos antibiotikumot szedsz mellette, vagy ha a bevételt követő 4 órában hánysz/hasmenésed van, mert nem tud felszívódni, tehát olyan, mintha be sem vetted volna. Ajánlom figyelmedbe a tájékoztatót. Az az a kis cetli, amit a bogyók mellé csomagol a gyógyszergyártó cég, és a legtöbb nő bszik elolvadni és értelmezni, aztán jönnek nyafogni...
2019. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A játékoztatója mindent elmond, amit tudnod kell.
2019. aug. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem baromi ritka, de sajnos lehetséges igen. Én vagyok az élő példa, ennek már 6 éve, azóta csak egyetlen egy barátnőmmel történt ilyesmi. Rendszeresen szedtem a leírásnak megfelelően, nem hánytam és hasmenésem sem volt, valamint nem szedtem semmi olyan antibiotikumot, ami gyengítette volna és mégis teherbeestem. :(

Ráadásul előtte évekig szedtem, minden hiba nélkül. De mondom, ez szerintem nagyon ritka jelenség szerencsére, de én ott annyira kibuktam, hogy onnantól nem tudtam újra bízni a gyógyszer hatásában és más módon is védekezünk (óvszer), nehogy ez még egyszer előfordulhasson.

2019. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Kedves hármas válaszoló honnan tudtad meg hogy teherbe estél rendes gyógyszer szedés mellett??
2019. aug. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 4 évig szedtem a Symiciat gond nélkül, sose estem teherbe mellette. (Igaz azóta se, pedig már szeretnék lehet nem is kellett volna szednem? :D)
2019. aug. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon kicsi rá az esély. Én is ugyanezt szedem 4 éve minden gond nélkül.
2019. aug. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
4 es valoszinű onnan tudta, hogy csinált tesztet meg elment orvoshoz☺️
2019. aug. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#3: Nem fogod elhinni, de talán onnan hogy nem jelentkezett a megvonásos vérzés és pozitív lett a teszt plusz az orvos is megerősítette??🤷🏽‍♀️
2019. aug. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!