Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tevedhet a terhessegi teszt?

Tevedhet a terhessegi teszt?

Figyelt kérdés
Ha mar három hete volt az aktus, es negativat mutatott, de mukodott a teszt, mert a kontroll csik határozottan megjelent. Vagy erdemes meg egyet elvegezni?
2019. aug. 15. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Nincs.
2019. aug. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
24%
Sok eset van (itt gyakorin is olvashatsz jó párat), hogy nem mutatta ki a teszt két hónapig se, vagy tovább - még akkor se, amikor már tudták, hogy terhes. Legbiztosabbra egy nőgyógyásszal mész, ő azt is meg tudja mondani, hogy mikor fog megjönni. A kérdésre a válasz: negatívat mondhat rosszul, de pozitívat nem, ha jól csinálod.
2019. aug. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Tevedhet, igen.

Már kimaradt a vérzésed? Akkor érdemes meg egyet csinálni.

2019. aug. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kimaradt igen, de már 40 felett járok kicsivel, es az utobbi idoben volt, hogy 30 napra jott, volt hogy 26.

A 32-dik napon vegeztem el a tesztet.

2019. aug. 15. 08:01
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Kimutatná.
2019. aug. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Ennyi idősen teljesen belefér ha késik a mensi terhesség nélkül is. Én a te korosztályod vagyok, hiába volt eddig szabályos, nemrég ehgy egész hetet késett. Én nem rohannék dokihoz most, uh úgysem lát még semmit, teszted negatív, meg sem fog vizsgálni.

Ha egy hét múlva sem jön meg, ismételd meg a tesztet.

2019. aug. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, akkor meglatom meg par nap mulva. Nem erzek egyebkent magamon semmilyen tünetet. Volt mar sajnos tobb sikertelen terhesseem korabban, mindegyik esetben nagyon fajtak a melleim. A teszt is kimutatta eleg koran. Olvastam, hogy egyes noknek akkor is alacsony a hcg szintjuk, ha terhesek, talan veluk tortenhetett, hogy negativat mutatott a teszt.
2019. aug. 15. 10:59
 8/9 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem várj pár napot, egy hetet és nézd meg mégegyszer, ha addig nem jön meg. Azért drukk, hátha :)


Progeszteronpótlást nem kaptál?

2019. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha bizonytalan, a ciklus hossz, legkésőbb a második mensi kiamaradáskor érdemes mindenképp dokihoz menni negatív teszt ellenére is. Van akinek egyáltalán nem mutatta ki a terhességet egy teszt sem, mivel van akinek nem választódik ki a hcg a vízeletben, persze ez azért nem gyakori.

Van, hogy később fogant, akkor legkésőbb másfél héttel mensikimaradás után már mutatja a teszt, és van akinek csak későn.. pl ismerősöm sokat tesztelt még is mikor pozitív lett a tesztje elment dokihoz és kiderül, az első trimeszteren már túl van... ilyen is előfordul.


Pár nap múlva tesztelj még egyet és ahogy érzed, szükség esetén azért egy nőgyógyászt érdemes felkeresni, ha nem jön meg a havid.


Minden jót!

2019. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!