Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után 5 héttel?

Együttlét után 5 héttel?

Figyelt kérdés
Július 12-én voltam együtt a férjemmel megszakítással, azóta nem. Ha délután tesztelek akkor már erős pozitívnak kéne lennie a tesztnek nem? Nagy meglepi lenne :)
2019. aug. 16. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

WTF??? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Atyavilág. Az lenne inkább a meglepi, ha eszed lenne. Ne szaporodj!

2019. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csináltam 2 tesztet. Mintha lenne ott valami de mégse. Nagyon rendszertelen lett a menstruációm ezért nem tudom, hogy miért késik. A dokihoz marha későn kaptam csak időpontot, augusztus végére. Nagyon jó lett volna, ha pozitív lett volna a teszt :(
2019. aug. 16. 18:13
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom mennyire örülne a férjed. Ha akarná a gyereket akkor nem megszakítással csinálnátok hanem élesben. Amúgy akkor kell tesztet csinálni ha késik. Reggel első vizeletből
2019. aug. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Örülnénk mind a ketten. Fél év múlva terveztük, hogy 100%-osan belevágunk a babatémába. (akkor lesznek kész a házunk)

A jóakarómnak üzenem, hogy nyugi, valószínű sosem lesz gyerekem. 40+ vagyok, szörnyű rendszertelen a vérzésem, 7 évvel ezelőtt 3 vetélésem is volt.

2019. aug. 16. 18:44
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha gyereket akartok, mért védekeztek megszakítással? Így nincs sok esély a terhességre. És mert csak akkor voltatok együtt, egy hónapja? Amúgy ennyi idő után valóban ki kéne mutatnia a tesztnek.
2019. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem így védekezünk, egyszeri eset volt.
2019. aug. 16. 19:11
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyik barom sem válaszolt a kérdésedre, Miért foglalkoztok más szexuális életével?! Tán nincs saját?!


Igen, erős pozitívnak kellene lennie, nem vagy terhes biztosan.

2019. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, hogy nem vagy terhes. A klimaxra nagyobb esély van. (Le lehet pontozni, de 40+szal nem a gyerekre várás az aktuális kérdés, meg a majd fél év múlva elkezdünk próbálkozni.)
2019. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem akarok kotekedni, de ha tenyleg annyira akartatok es akartok gyereket es ennyi vetélésed volt, akkor miert nem vizsgáltattad ki magad? Mar rég lehetne gyereked ha orvosról orvosra jártatok volna es megtaláltátok volna az okot. 40+osan megis mit varsz? Rendszertelen a menstruaciod, valoszinu mar közel van a klimax. Miert 40 eves kor felett kapálóztok a gyerekert?
2019. aug. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésre is kapj választ: nem valószínű, hogy öt héttel az aktus után ne mutassa ki a teszt, mindegy, hogy reggeli, vagy délutáni mintából csinálod. Gondolj bele, hogy akkor kb hét hetes terhes lennél, amit bőven mutatnia kell már. Persze ha akkor volt peteérésed, és előtte két héttel mensid. A többieknek pedig: az összes többi mellékes, és magánügy. Kezdve azzal, hogy miért most szeretnének.
2019. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!