Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Junius 28. Elvetéltem 11...

Junius 28. Elvetéltem 11 hetesen műszeres befejezéssel első baba lett volna minden rendbe voltam kontrolon 28 napra volt is vérzésem. Egy hét múlva kell megjönnie megit szerintetek utánna belevághatunk megint?

Figyelt kérdés
3 hónapot mondtak de ugy érzem kész vagyok lelkileg is mostmár!32 éves leszek lassan és nagyon szeretnék kisbabát
2019. aug. 18. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
A három hónap nem véletlen, a testednek regenerálódnia kell. Pont azért, hogy képes legyen egy egészséges kisbabát kihordani. Az orvosi ajánlás nem hasra ütés, a te, és a baba érdeke is, hogy először minden begyógyuljon. Egy vetélés után erre fokozottan figyelni kellene! Megértem, hogy minden vágyad egy baba, de pont ő miatta most türelemmel kell lenned!
2019. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a lelki regenerálódás miatt mondta az orvos a 3 hónapot, hanem, hogy nagyobb biztonsággal ki tudd hordani a következő terhességet (méhszáj, méh, hormonok...). Ettől még lehet, hogy 1-2 hónap is elég lehet, és biztos sokaknál volt már rá példa, de statisztikailag biztosabb a három.
2019. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is volt egy vetélésem májusban, a műtétnél azt mondták, hogy 3 hónapot kell várni, és ahogy voltam a kontrollon ott meg azt mondta a másik orvos, hogy amint megjön az első menstruáció lehet próbálkozni mert a szervezet így jelez hogy regenerálódott.... Hát mi inkább kivártuk a 3 hónapot és majd most vágunk bele, pont azért, mert így talán kicsit kevesebb lehet a problémaforrás 😊
2019. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van csak annyira hosszu ez a várakozás meg nehez ez a helyzet de kivárom a 3 hónapot
2019. aug. 18. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!