Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy fiúval két héttel ezelőtt, még megvolt a menzeszem egy kicsit kb utolsó nap volt. Az elején nem vot rajta gumi, viszont betette utána vett fel gumit és nem élvezett el bennem. Azóta már többször lefeküdtünk, viszont volt hogy az elején nem húzott fel gumit. Állítása szerint nem volt előváladék és nem is élvezett belém. Mégis félek! Reggel volt egy rosszul létem, de végül nem hánytam és egy idő után el is múlt. Milyen jelei lehetnek ha esetleg valamilyen úton módon (nagyon de nagyon remélem, hogy nem) teherbe estem? SOS Segítsetek!
2019. aug. 18. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy terhes vagy.
2019. aug. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
40%
Remelem,h terhes vagy
2019. aug. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
már nem tudunk segíteni. belédmártogatta a csupasz kukiját tehát lehetsz terhes.
2019. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
és remélem én is hogy terhes vagy.
2019. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Megjött a kövi menzeszed? Ha igen, és minden a szokásos volt (mennyiség, szín...stb), akkor nem estél teherbe. Viszont ha elmaradt, és még ilyen tüneteid is vannak, mint a rosszullét, akkor tesztelj! Bár nem is értem, hogy várhatod idegenektől, hogy megmondják ezt neked?! A válasz minden esetben az, ha nemi életet élsz, akkor igen, lehetsz terhes, hiszen ezzel jár. Az elkötésen kívül semmi nem nyújt 100% védelmet, szóval többet ne tegyél fel értelmetlen kérdéseket, és ha a szexhez elég nagynak érzed magad, akkor legyél tisztában a következményeivel is!
2019. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Még nem kell megjönnie, majd csak 26.a körül. Értelmetlen kérdés lehet, de nem tudok mit csinálni! Aggódom és tudtommal arra van ez a platform, hogy kérdéseket tegyünk fel!
2019. aug. 18. 23:48
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
5 eves a lanyunk
2019. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
75%
Állítása szerint nem volt előváladèk,, tehát nem értem miért aggódsz ,,istenem,, remél nem vagy terhes,,az kéne még hogy szaporodj,,,
2019. aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

“Aggódom és tudtommal arra van ez a platform, hogy kérdéseket tegyünk fel!“


A koton meg arra, hogy használjátok.

2019. aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Derwer ***** válasza:
84%

1; Ezt az egészet nem fórumon távdiagnoaztikával kell ellenőrizni, hanem egy terhességi teszttel.


2; Ahogy írták, ha szexelsz légy tisztába a dolgokkal. Pl a menzesz közepén van _általában _ a peteérés és akkor vagy termékeny. Stb.


3; Ezt a nincs előváladék dumát tényleg így benyelted? Ejnye, ne higyj el mindent egyből. Azt se hogy majd időben kiveszi.

2019. aug. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!