Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A ciklusom első napján csináltuk a párommal szóval ha jól tudom nem volt peteérésem és csak egy nagyon kevés előváladék volt,szinte semmi, védekeztünk de baleset történt amit hallottunk is így egyből abbahagytuk,tegnap kellett volna megjönnie (nincs beállva a menstruációm) ma reggel volt barnás pecsételés és a napokban néha néha azért görcsöl a hasam, nem szeretnénk babát még. Azóta lassan eltelt egy hónap sok az esély hogy terhes vagyok? Van rá esély hogy megjön??
2019. aug. 19. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes. ha nem jön meg tesztelj.
2019. aug. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tesztelj hogy megnyugodj. Ha terhes lettel abbol az alkalombol, mar mutatna. Nem sok esely van ra szerintem...
2019. aug. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy az de csinálj egy tesztet
2019. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!