Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennél, ha egy nemi...

Mit tennél, ha egy nemi erőszak folytán teherbe esnél? Megtartanád a kisbabád? Hogy mondanád el a gyereknek, ha majd nagyobb lesz, az apját?

Figyelt kérdés
2019. aug. 19. 13:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tartanám meg. De hogy jutott eszedbe ez a kérdés? Remélem nem ez történt veled! :O
2019. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem tartanám meg.
2019. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Megtartanám. Azért mert az apja egy szemétláda, a kisbaba már az enyém és nem tudnám megölni.
2019. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem tartottam volna meg régen sem


Most meg még úgysem.

Nem hiszem, hogy a házasságom kibírna egy gyereket, ami ilyen helyzetben fogan( egyébként sem egyszerű)

Van már egy lányom. Egy nem várt gyereket borzasztó lehet kohordani, megszülni

( emelem a kalapom az örökbeadók előtt)

2019. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem esnék teherbe, íratnék azonnal eseményutáni tablettát. Ha beleesnék a minimális hibaszázalékba, nem tartanám meg.
2019. aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy az ötös írja, én is az esemény utáni tablettát részesíteném előnybe. Ha meg az sem segítene, akkor sem tartanám meg.
2019. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy tartanám meg.
2019. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%
5-6 válaszát kiegészíteném azzal, hogy nem is tudok egy ilyen helyzetet elképzelni, hogy egyáltalán valaki megszülne egy babát így. Aki annyira életképtelen, már bocsánat, vagy fél, hogy a szükséges rendőrségi feljelentést, nőgyógyászati vizsgálatot kihagyja, és később veszi észre, hogy terhes maradt, az tényleg képes lenne ennyi aggyal egy gyereket felnevelni, és terelgetni az életben? És majd azt tanítani neki is, hogy félj nyugodtan, kislányom ha ilyen történik, sehová nem kell fordulnod segítségért?
2019. aug. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%
Mindig úgy gondoltam hogy ha nemi erőszak áldozata lennék öngyilkos lennék
2019. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
Semmikepp nem tartanam meg. Utalnam a gyereket az apja miatt.
2019. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!