Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tegnap este, a barátommal egymásnak estünk a zuhanyzóban, gumit használtunk, viszont az kiszakadt. Ahogy mondta nekem, egyszer kivette semmi, aztan mikor már kezdte érezni hogy lehet orgazmus, kivette viszont még akkor távol állt tőlle. Viszont a kihúzásnál, indult be és ha minden igaz, a szabadban élvezett el, viszont meg a gumi ott szét volt szakadva. Éreztem a nemi szervem külső részén valami hasonló váladékot, viszont benne nem, bár tudom ez sokat nem mondd. Továbbà biztos benne, hogy az orgazmusa csak kint indult be, hiszen miklf kivette nem volt olyan a pénisze. Csak aztán érkezett a sperma.

Szerintetek?


2019. aug. 19. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehetsz.

De hogy jön ide a zuhanyzó?

2019. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A zuhanyzóban szeretkeztünk.
2019. aug. 19. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:
És ez befolyásol bármit?
2019. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak annyiban, hogy megpróbálta kiöblíteni, amúgy meg a teljes körülményt szerettem volna fölvázolni.
2019. aug. 19. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
te olyan hulye vagy mint az a csaj aki azt hitte a kloros viz megoli a spermakat. IGEN LEHETSZ TERHES.
2019. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2019. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha azt írom, hogy nem, de mégis az leszel, akkor ne én legyek majd a hibás.

Egyszer fordult elő ilyen, rohantam a 72 órás tablettáért.

2019. aug. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!