Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki kipróbálta, vagy alkalmazta az interneten található módszereket a baba nemének befolyásolására és sikeres volt? Esetleg teljesen mindegy mit csinált csak azonos nemű gyermekei születtek?

Figyelt kérdés

Egyrészt nyilván tudom, hogy utólag senki nem tudja megmondani, hogy emiatt vagy amiatt a praktika miatt lett épp fia vagy lánya. De kiváncsi vagyok van-e benne bármi, akár elméleti ráció is?!

Nekem 3 lánytestvém van, és annak idejen a legkisebb húgunknál anyáék kipróbáltak 1-2 akkori népi hiedelmet (sokat emlegetik, hogy sehogy se jött össze a fiú) ami nem segített. Van viszont olyan ismerősöm aki mindent elkövetett pl hogy lánya legyen (a naptárak, éttend, időzítés, hüvelyöblítés) és végül lánya lett.

Szerintem titkon mindenki vágyna fiúra vagy lányra, ami nem bűn. Persze ha mást szán neki a sors, azt is el kell fogadni.

Szóval csak arra lennek kivancsi vajon érdemes-e bármit is kirpóbálni?



2019. aug. 21. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Én is azt mondom hogy azért mindenkinek húz valamerre a szíve. Mi fiút szerettünk volna. Ha ezt így kijelentettem volt aki csúnyán nézett rám. Mert h mindegy csak egészséges legyen. Persze. És ha lány lett volna akkor is nagyon örülünk neki. Nem is próbáltunk semmi praktikát. Fiú lett így is. Azt már csak utólag hallottam hogy fiúhoz peteéréskor kell együtt lenni. Most hogy ez véletlen vagy sem nem tudom, de mi akkor voltunk együtt.
2019. aug. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sosem tudtam elképzelni, hogy fiam legyen, valahogy mindig kislányokkal láttam magam már gyerekkoromban is. 4 lányom van. 😊


Nem tettünk érte semmit, nem is lehet szerintem. Viszont nekem mind a 4 akkor fogant, amikor meg kellett volna jönnie, tologattuk a terminust mindig 2-3 héttel. 🤷🏼‍♀️

2019. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet befolyásolni.
2019. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg naptármódszerrel lehet egy kicsit befolyásolni. A barátnőm próbálta, de természetesen nem vált be. 2 lány után szeretett volna egy fiút. Bőszen számolgatta, hogy mikor van nagyobb esély rá. Azóta még 3 lánya született.
2019. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hallottam róla hogy peteérés környékén nagyobb az esély fiúra. Mi nem próbálkoztunk de megnéztem a kínai naptárt ami a fogantatás hónapját és az anya korát veszi alapul aszerint lányom kellett hogy legyen és az is lett. Anyumnal is megnéztem egy lány egy fiú, így is lett sőt anyosomnal 3 fiút adott ki és 3 fiú van a családban. Nem tudom hogy véletlen vagy sem minden esetre most próbálkozunk a 2 babával a naptár szerint akármelyik hónapban fogan az évben csak lányom lehet. Meglátjuk 🙂
2019. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!