Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátomat orálisan elégített...

A barátomat orálisan elégítettem ki, és azzal a kezemmel, amelyiket mozgattam megsimítottam utána a hüvelyem lehetek terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátomat kielégítettem orálisan, utána meg végig simítottam azzal a kezemmel a hüvelyemen. Majd ugye pettingeltünk tovább, hogy úgy is együtt lehessünk, és ez során, többször a hüvelyemhez érintette a nemi szervét, de nem hatollt be egyátalán! Lehetek terhes ettől, vagy lehetetlen? Mellesleg fogamzásgátlót szedek (Roxanelle) . Illetve az a kérdésem még, hogy mit szabad a pettingnél mit nem. Persze értem ne hatoljon be, de még valami van? Köszönöm az értelmes válaszokat, a szidást, illetve a rossz akaró kommenteket figyelmen kívűl fogom hagyni. 19/L

2019. aug. 21. 08:44
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
83%
Biológia órát miért lógtad el!?
2019. aug. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
75%

Ha fogamzásgátlót szedsz akkor mit aggódsz? Ennyire éretlen vagy de a segged már odatartod?.

Fő a tisztaság.

Ne nyúljon koszos kézzel hozzad.

Popsiból ne tegye hüvelyedbe az ujját.

Pettingnél lehet mindent amit élveztek

2019. aug. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%
Fogamzásgátló mellett bármit csinálhatsz.
2019. aug. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

1. Ha fogamzásgátlót szedsz, mit aggódsz? 19 éves vagy, könyörgöm gondolkodj.

2. A hüvelyedet nem “simíthattad meg”, mert az belül van. Szeméremdombodat, csiklódat simogattad maximum.


Amíg ennyire nem vagy tisztába a dolgokkal, addig felesleges szexelned.

2019. aug. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Későn értem, nem régiben vesztettem el, és kikérem ezeket a hangnemek magamnak, nem vagyok holmi kúrv@, hogy azt mondjátok nekem, hogy a seggem bezzeg oda tartom! Voltam biológiai órán ha érdekel, csak ne haragudj már meg hogy nem tanuljuk meg részletesen hogyan kell pettingelni, előjátékozni illetve szexelni! Minden esetre köszönöm azoknak akik normálisan válaszoltak mellette.
2019. aug. 21. 09:27
 6/23 anonim válasza:
48%

Ha fogamzásgátlót szedsz, és soha nem felejted el bevenni, mindig ugyanakkor veszed be, akkor szinte semmi esélye annak, hogy terhes legyél, akkor sem, ha a párod beléd élvez. Én is többször élveztem már el a feleségemben, és szerencsére nem lett tőle terhes. Nyilván, ha még csak beléd sem élvez, csak úgy pettingeltek, ahogy leírtad, akkor az a szinte semmi esély még tovább olvad.


Amikor már rendesen szexeltek, akkor max. mond neki, hogy nem szeretnéd, hogy benned menjen el, hanem húzza ki és élvezzen rád. Így kb. annyi az esélyed a terhességre fogamzásgátló használata mellett, mint hogy beléd csap egy villám.

2019. aug. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
4# ment a zöld :D
2019. aug. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó előtti!
2019. aug. 21. 10:03
 9/23 anonim válasza:
86%

19 éves csaj, aki most ismerkedik a szex-szel. Ne mond, hogy neked nem voltak kérdéseid ezen a téren, amikor elkezdtél szexelni.


Ja amúgy még a kérdezőnek: járj évente nőgyógyászhoz, csináltass vérképet és a fogamzásgátlót vizsgáljátok felül rendszeresen, mert nem mindig ugyanaz, ugyanakkora hatóanyagú kell.

2019. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
42%
Miért törölték a 4-ès válaszolót? Igaza volt.
2019. aug. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!