Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek elmenjek orvoshoz,...

Szerintetek elmenjek orvoshoz, és kérjem a véleményét? Vagy egyértelmű.

Figyelt kérdés
2 hónapja nem védekezünk,de júni 5-én meg is jött időben,aztán most 3-án kellett volna,de 9napja késett,már reggel ugy keltem hogy megyek veszek tesztet,de aztán erő görcsölést éreztem,megjött.. soha nem késett max 1 napot.elindultam a buszra,stédültem,fájt a fejem,hánytam.lehet korai vetélésem volt,vagy még lehet baba?még ma reggel is szédülgettem kicsit.
2010. júl. 13. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem volt terhesség sem, de ha elmúlik a mesi mindenképp menj nődokihoz. (vagy ha erős, szokatlan a görcsölés)
2010. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp nézesd meg, ha azt akarod megtudni, hogy vetélés volt-e, akkor azt se várd meg, amíg elmúlik a vérzés, mert lehet, hogy akkor már ő sem fogja megtudni. A dokiknak nem baj, ha vérzel, látnak ők elég vért...

Szerintem menj el, ha lehet ma vagy holnap.

Kívánom, hogy mielőbb babás legyél!

2010. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el, mert az is lehet hogy mehen kivuli volt. Abbol gondolom hogy irod hogy szedulsz hanysz meg rosszul vagy! Csak a biztonsag kedveert, inkabb nezzenek meg es nyugodj meg ha semmi nem volt!
2010. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,holnap reggel az első utam a nőgyógyászomhoz vezet.
2010. júl. 13. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!