Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináljak tesztet vagy nem...

Csináljak tesztet vagy nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
Párommal nem védekezünk egy ideje. Hozzáfûzném nekem sose szokott késni. Az utóbbi mensim 5napot késett, megjött aznap véreztem de nem annyit mint szoktam, a következô napokba minimális vérzés volt szinte csak barnáztam. Nekem a mensi megjövetelétôl szàmítva barnàzàssal együtt kell egy hét kb mire elmúlik. Most a késés utàn megjött es kb 3-4nap volt az egész. Mielôtt megjött, a késôs napokba csináltam tesztet ami negatív lett. De furcsàlom most ezt a késôs, kevés, rövid ideig tartó mensit. Érdemes tesztet csinálni vagy ilyenkor nem lehetséges a terhesség? Volt már valaki így?

2019. aug. 21. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
HA nem normális a menzeszed, az nem számít annak, csinálj tesztet.
2019. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem olyan mint szokott. Bô vérzés szokott lenni, most alig. Rövidebb is volt a megszokottnál és késett is. Rendben. Ha baba lenne a dologban akkor kikellene mutatni már igaz? 11-e helyett 16-àn "jött meg" 19-re el is múlt.
2019. aug. 21. 12:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet és ha pozitív akkor nézesd meg magad nődokival.Szerintem amúgy nem vagy terhes.Általában nekem is bő vérzésem van, de egy-egy hónapban valamiért kevesebb és kevesebb napig is tart.Egyszer sem jelzett terhességet.De nem vagyunk egyformák.
2019. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy mikor megkellett volna jönnie egy napig hasmenésem volt. Semmi olyat nem ettem/ittam. Egy napig tartott. Persze nem mondom hogy ez ezzel köthetô össze.
2019. aug. 21. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csinalj mar egy nyamvadt tesztet. Hanyan irjuk meg le
2019. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!