Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki akinek lett baba?

Van itt valaki akinek lett baba?

Figyelt kérdés

Van itt olyan akinek ugy lett baba hogy akar honapokig menstrualt vagy legalabb az elso honapban? Es ha igen meg maradt a baba?

Hallottam ilyenrol es ezert erdekelne hogy tenyleg van e olyan..


2019. aug. 22. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Én nem voltam így már van egy 1,5 éves lányom és most vagyok 28 hetes terhes ,de anyum velem egész végig menstruált én voltam az ötödik gyerek ,makk egészséges vagyok,szóval tényleg van ilyen ,nem is tudta hogy terhes vagyok csak mikor erezte h valami mocorog :))))
2019. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én anyukám, az első 4 hónapban. Nem is gondolták, hogy én már úton vagyok. Viszont ezt nem örököltem, a fiammal semmi vérzésem nem volt.
2019. aug. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kolléganőm az első három hónapban rendesen menstruált. Műtőben dolgozunk, ráadásul röntgennel is. Amikor kiderült rögtön ment persze betegszabira. Azóta már megszületett a kislánya, semmi baja szerencsére. :)
2019. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A volt főnököm végig menstruált a terhessége alatt.

Nem is tudta,hogy terhes.Ma már van egy makk egészséges 23 éves fia.

2019. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!