Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miréna hormonális spirál...

Miréna hormonális spirál levétele után mennyi idő el estetek teherbe? Minimálisan itt is nagyobb esélye van utána az ikerterhességnek?

Figyelt kérdés

2019. aug. 23. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A spirál levételét követő második hónapban teherbe estem.
2019. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
14. hónapban lettem terhes egy babával.
2019. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Április elsején vették le, még nem vagyok terhes :(
2019. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már van 2 gyerekünk, de most 3-4 évig nem vállalnánk újra. Gyógyszer után mindkétszer azonnal terhes lettem, csak félek, hogy ez nem okozhat-e valami bajt a méhembe, mert mégiscsak egy mechanikus eszköz.
2019. aug. 23. 21:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mennyibe kerül? Én is most akarok fel rakatni. 7 hete született a 2. gyerekünk és egyelőre nem tervezünk többet.
2019. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Teljesen pontos árat nem tudok, én 65.000.-et láttam a neten. Lehet így sok ek hangzik, de 5 évig jó, de hamar visszahozza az árát, ha mondjuk az ember gumit használ vagy fogamzásgátlót szed. Nincs vele baj, nem kell észben tartani, hogy be kell venni. Azt viszont nem tudom, hogyha felteszik és nem kívánt mellékhatások jelentkeznek akkor kuka??!?! Mert az úgy drága mulatság lenne. Holnap megyek nőgyógyászhoz, konzultálok Vele erről.
2019. aug. 25. 22:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy recept nélkül annyi. Én is az általad felsoroltak miatt döntöttem a.spiral mellett. Amúgy igen. Kuka ha nem jön be :(
2019. aug. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sima hagyományos spirál teljesen ütközik az elveimmel, én azt azért sem szeretném... Recepttel ennyi, erre nem jár támogatás. Annyi, hogy csak ha az orvos felírja akkor vásárolható meg.
2019. aug. 26. 07:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne már :O nekem a védőnő azt mondta 45-50e ez a fajta most :O azért 65e-t kukába ha nem jön be :(
2019. aug. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gyógyszertáranként eltér az ara. Nálunk átlag 50-55 ezer ft körül van. De volt patika, ahol 65 ezer lett volna. Dokim ajánlott gyógyszertárat, ahol csak 47 ezer ft volt.

Érdemes végigtelefonalni a környékbeli gyógyszerárakat.

Nekem viszont nem vált be, kilökte a méhem, leesett 3 hónap után.

2019. aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!