Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után mennyi idő alatt estetek teherbe?

Figyelt kérdés
Ha van tapasztalatotok Rezia gyógyszerrel kapcsolatban, az nagyon jó lenne, de minden válasznak örülök.

2019. aug. 23. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Letettem a gyógyszert, akkor volt egy megvonásos vérzésem és egyből terhes is lettem, utána már nem jött meg. 6 évig szedtem gyógyszert, problémamentes volt a terhesség és teljesen egészséges a fiam. Most 3 éves.
2019. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel 3. hónapban a másodikkal 2.hónapban sikerült.
2019. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A hetedik gyógyszermentes hónapban teszteltem pozitívat. Előtte 6 és fél évig szedtem folyamatosan. Most 36 hetes kismama vagyok :)
2019. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1.5 év folyamatos próbálkozás után.
2019. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Következő hónapban.
2019. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Doki 3hónap várakozást javasolt, így 3hónapig még védekeztünk máshogy, aztán pedig egyből összejött. 8évig szedtem előtte, most 4hónapos a kisfiam és teljesen egészséges.
2019. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%

2 évig szedtem. 2018 februárjába tettem le, volt egy megvonásos vérzésem, várni akartam 3-4 hónapot amig biztosan kiürül.

Na azóta se jött meg.

Tavaly nyáron hónapokon át minden héten mentem nőgógyászhoz, de nem lett meg a baj.

Most megyek majd endokrinológushoz, most végre talán kiderül valami.

Peches voltam...

Soha többet nem szedek semilyet...

2019. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!