Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönni...

Tegnap kellett volna megjönni de semmi. Ha holnap reggel X-epillel tesztelek az már kimutatja ha baba van?

Figyelt kérdés
Már van egy 10 éves fiam. 5 éve próbálkozunk testvérrel, igazából már vagy egy éve nem figyelem a ciklusomat és elengedtem a baba kérdést... Nem szokott késni...így ma vettem tesztet, de sok rosszat olvastam az Xepillről. Szerintetek holnap reggel ha tesztelek akkor kimutatja ha baba van a dologban? :)

2019. aug. 23. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Minden bizonnyal igen. Kíváncsi vagyok, ird majd meg. 🙂
2019. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Mindenképp megírom, habár valamiért nem bízom benne, hogy ennyi idő után csak úgy véletlenül pont most összejött volna...
2019. aug. 23. 21:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, ki kellene mutatnia.
2019. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elvileg igen. Drukkolok :)
2019. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Határozott negatívat teszteltem. Még csak egy halvány csíkocska sem volt rajta pluszban. Majd kiderül... Mensinek még csak jele sincs...
2019. aug. 24. 08:00
 6/10 khniki ***** válasza:
Bizti kedvéért csinálj Facelle teszttel is egyet!
2019. aug. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Majd veszek ma másfajta tesztet is és ha eseménytelen lesz a nap holnap megcsinálom. 😊 A facelle jónak számít?
2019. aug. 24. 08:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik legjobb.
2019. aug. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 nappal a nemvárt után lett extra halvány pozitív, 5. Napon lett jól látható.
2019. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem vettem tesztet, mert délelőtt hosszabb időre mentem el itthonról és a biztonság kedvéért tampont használtam. Volt rajta egy nagyon pici rózsaszín folyás. Gondoltam akkor ennyi. De azóta sincs semmi. Kínomban utána számoltam, a 16.ciklusnapon voltunk együtt a férjemmel. Ahhoz képest ma vagyok a 14.napon. Szóval bármi lehet... Kivárok. Ha holnap se jön meg akkor tutira veszek tesztet 😂
2019. aug. 24. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!