Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki LH tesztben jártas, segítene?

Aki LH tesztben jártas, segítene?

Figyelt kérdés
Elkezdtem próbálgatni az lh tesztet. Vagy tök fehér - nincs 2. csík, vagy van 2. csík de halványan. Délután szoktam csinálni, pár hónapja nem szedek fogamzás gátlót. Mi lehet a gond, nincs peteérés? Félidőben általában mindig van egy nap amikor erős szúrást érzek petefészek tájékon, feltételezem akkor lehet pé. Igaz, a legolcsóbb vaterás one step tesztet használom, a csomagban már volt 3 olyan is amin a Control csík sem látszódott egyáltalán... Köszönöm a válaszokat előre is
2019. aug. 23. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Ne bízz a one stepben, nagyon változó a minősége.
2019. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
A one step nem a legjobb, vegyél érzékenyebb tesztet. Az lh teszt akkor pozití vanna teszt csíkkal megegyező vagy erősebb a második csík.
2019. aug. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nincs bajom vele, hónapokig használtam. Érdemes érzékenyebbet próbálni, mivel az LH csúcs egyénenként több vagy kevesebb, nekem pl a 25-ös mindig kicsit erősödött, de soha nem lett pozitív, a 15-ös meg 3-4napig is olyan pozitív volt, hogy lehetetlen volt eldönteni melyik az a nap. A 20-as vált be, az egyértelmű volt, tudni kell, hogy 12 órán át lehet pozitív a teszt. Így valakinek egy délutáni soha nem mutatja, ha pl estefele vagy reggel van a csúcs. Nekem pl délután 5 körül még negatív volt este 9-kor már erős pozitív majd másnap reggel 6körül még mindig pozitív és valamikor délelőtt már negatív. Ezt is érdemes megtapasztalni, ha esetleg soha semmivel nem sikerül pozit tesztelni :) Doki javaslatára próbáltam reggel és este is.

Sok sikert!

2019. aug. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 khniki ***** válasza:
Nekem ugyan bevált a OneStep, de lehet, hogy neked nem ez a megfelelő. Próbálj ki egy másik fajtát!
2019. aug. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!