Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltam dokinál ezt...

Tegnap voltam dokinál ezt írta az ambuláns lapomra! Szerintetek ez jó eredmény? Számításom szerint 5 hetes 5 napos voltam tegnap utolsó menstruáció eladó napjától számolva! Képét csatolok lent!

Figyelt kérdés
Válaszaitokat előre is köszönöm! Rosszindulatúak kíméljenek!

2019. aug. 24. 16:03
 1/7 A kérdező kommentje:
2019. aug. 24. 16:11
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit később fogant, de kb. 5 hetes várandós lehetsz, most kell drukkolni, hogy a következő UH-n lássanak embriót :) Miért mentél ilyen korán? Van esetleg vérzés, amiért felírta az Utrogestant?
2019. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Még nem látott semmit, ilyen korán felesleges menni, 10 nap múlva talán lesz petezsák.
2019. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Petezsákot már látott annak a mérete van az ambuláns lapon. (7,2×4,6 mm) Azért mentem mert mihamarabb szerettem volna megbizonyosodni a dolgokról mivel volt egy spontán vetélésem és ezt szeretném elkerülni !
2019. aug. 24. 17:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem hogy ha 10 nap múlva megyek vissza több minden fog látszódni!
2019. aug. 24. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A spontán vetélést sajnos nem lehet semmivel sem megakadályozni, ha beteg a baba, akkor el fog menni akkor is, ha előtte látott orvos. Tudom nagyon nehéz vetélés után nyugodtnak maradni, de sajnos csak a természetre tudod bízni. Orvos amúgy mit mondott? Mert általában az a mérvadó
2019. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy reméli ő is hogy jó vége lesz ennek a terhességemnek! Ezért is írta fel a terhesseg vedő hüvelykúpot !
2019. aug. 24. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!