Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Lehetek-e az?

Terhes vagyok? Lehetek-e az?

Figyelt kérdés
Múlthét csütörtökön együtt voltam barátommal. Védekeztünk viszont nem bízok a pharmatexben. Másnap megjött a menzeszem. Nagyon erős vérzés. Sűrű sötét váladék jött belőlem egy napig. Másnap is erős volt viszont akkor már darabokban jött.A mai nap lesz a harmadik alkalom hogy erősen megvan. Sok helyen utána néztem viszont bennem van a félelem hogy esetlek Lehetek-e terhes. Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 26. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
A menstruáció nem a terhesség jele. Nem vagy terhes.
2019. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Előfordulhat csökkent menzesz terhesség alatt, de 1 ennyi idő alatt (még ha véletlen volt is egy extrém peteérésed) a beágyazódás sem történik meg. Nem hiszem hogy terhes lehetsz. De miért nem olyan módszert használtok amiben bízol?
2019. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Bízok benne viszont én nagyon az a fajta nő vagyok aki ráparázik erre és probálok megnyugodni hogy nincs baj mert most még nagyon nem szeretnék gyereket! Viszont rettegek attól hogy terhes vagyok rengeteg helyen láttam hogy valakinek megvolt a menzesze normálisan mégis terhes volt ez azért rendesem rám hozta a frászt.
2019. aug. 26. 22:56
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Szexeltél? Lehetsz.
2019. aug. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem csodálkozom, hogy nem bízol a Pharmatexben, mert nagy a hibaszázaléka. De szerintem nem vagy terhes.
2019. aug. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

0.74-7 között van a Pearl-indexe, ami egyáltalán nem rossz. Sok múlik azon, hogy kivárják-e 10 perc hatóidőt, és a szappan rontja a hatékonyságát. Ezeket nem viccből írják ám a tájékoztatóba!

Egy "pharmatex-babát" nem ismerek, csak a neten olvastam erről, laikusoktól, hogy ők már hallottak olyanról, aki tud olyat, aki így esett teherbe.

Te ismersz ilyet?


Olyat viszont ismerek, aki fogamzásgátló mellett esett teherbe, és nem is egyet. Mégis él az a nézet, hogy a legbiztonságosabb védekezés.


Kérdező: erős vérzés mellett egész biztosan nem vagy terhes. De ha ennyire parázol, akkor csinálj egy terhességi tesztet.

A Pharmatex mellé pedig kezd el figyelni a peteérésed, jegyezd a ciklusod egy applikáción is, és a termékeny napokon használjatok mellé/helyette óvszert is.

2019. aug. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen tervben van a teszt! Én sem ismerek személyesen egy nőt se csak a neten olvasgattam. De mindent össze vissza olvastam mindenki mást írt. Viszont én is úgy hiszem hogy ilyen erős menses mellett nem lehet baba csak a félelem nyílván megvan. Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2019. aug. 27. 07:15
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Elmondom neked az én sztorimat. Igen nekem volt egy vérzésem még mikor már bent volt a baba. Pontosan időre jött DE csak 3 napig tartott és nem is volt erős. Kb félidőben fogadhatott a baba, mert az tuti hogy peteéréskor voltunk együtt.

Így hogy menzesz előtt egy nappal voltatok együtt és utána erős vérzésed volt nem hiszem hogy baba lenne. Nincs hol megtapadnia.

2019. aug. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Menzesz előtt 1 nappal történt aktus esetén az aktuális vérzés még nem fog kimaradni. Mire beágyazódásra kerül a sor (7-10 nap), addigra már el is múlik, tehát van hol megtapadni.

Pharmatexben jól teszed, ha nem bízol, válassz más módszert. Én akkor használtam (jól, mert nem kezdő tini voltam már akkor sem) pár alkalommal mikor még nagyon új dolog volt (majdnem 20 éve), abortusz lett a vége. Soha többet nem használtam és a lányaimnak sem fogom ajánlani, semmilyen körülmények között.

2019. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor erős vérzés esetében is lehetek terhes?
2019. aug. 27. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!