Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Legkorábban mikor lehet?

Legkorábban mikor lehet?

Figyelt kérdés

Augusztus 15. Volt a menstruáció első napja. Holnap van elvileg a peteérés. Érzem már a hasam alján a fájdalmat is ,melleim is fájnak.

Ha sikerül a baba, mikor lesz először szivhang? Szeptember vége fele?


2019. aug. 27. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szept.24.leszel 6 hetes.Ha sikerült én okt.elején mennék.Kb.7 hetesen.
2019. aug. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne kattogj.Eleve rossz,ha úgy vagytok együtt,hogy folyton azon jár az agyad,hogy na most hátha.

De kérdésedre válaszolva is,ha sikerül akkot bőven raérsz októberben elmenni mert szept vége felé még csak kb 4-5 hetes lenne

2019. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kattogok rajt. Csak kiváncsi vagyok,mert nem mindenki rohan az első pozitiv teszt után.
2019. aug. 27. 10:50
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Jézusom...
2019. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Á dehogy kattogsz rajta, csak még peteérésed sem volt ebben a honapban, de te már azon agyalsz, hogy mikor menj orvosoz uh-ra.... de a lényeg, hogy nem kattogsz. Jól van.
2019. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ooo azthiszem megjöttek a mindentudók,hogy min kattogok.Holott fogalmad nincs miért kérdeztem... Jár a 👏

Ha valamire nem tudsz érdemben válaszolni, nem kötelező ám mindenhez hozzászolni👆

2019. aug. 27. 17:05
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Mire kellene érdemben válaszolni? Kaptál már választ a kérdésedre. Majd 1 hét múlva jöhetnek a képek a tesztjeidről, azzal a kérdéssel, hogy "Ti láttok rajta valamit?".
2019. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Erre nem lehet érdemben válaszolni, még peteérésed sincs, de már beképzeled a terhestüneteidet, ami - ha eszednél lennél tudnád - fizikai képtelenség. Ne haragudj, de ez nagyon durva. Várjuk sok szeretettel 1 hét múlva az “ugye, hogy ti is láttok valamit ezen a teszten?” - kérdésedet a full negatív, szétszedett, negatívba konvertált tesztedről... :(
2019. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem képzeltem be, te nemtudom ezt honnan veszed😂😂 szerintem te képzelődsz. vicc amit irtál. És képzeld ha negativ ,ha pozitiv akkor sem rakom fel😉 Neked a kötekedés az életed, de valaki mással probálkozz😉
2019. aug. 27. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!