Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelezhet? Terhességet...

Mit jelezhet? Terhességet vagy inkabb valami rendellenességre utal?

Figyelt kérdés
11,13,15 en voltunk egyutt férjemmel, ra egy hétre kb nagyon rosszul voltam (emelyges, hanyas, hasszurka) majd elmult, mult heten teszteltem, negativ lett. Most meg 4 nappal mensi elott elkezdtem barnazni ,vagy inkabb egyhe rózsaszínes folyas, furcsa hasszurkalas ,emelyges... Utalhat terhessegre? Meg sosem voltak ilyen tuneteim

2019. aug. 27. 23:21
 1/4 anonim válasza:
54%

Szia!

Simán lehet beágyazódásos vérzés. Nekem az első terhességemnél volt ilyen. Kellett még egy pár nap, mire pozitív lett a teszt. Doki akkor még nem is látta, 10 nap után kellett visszamennem, és akkor már szivhang is volt

2019. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerinted mikor erdemes tesztelnem? Várjam meg a mensi napját vagy Mar kimutathato ?
2019. aug. 28. 00:12
 3/4 anonim válasza:
Szerintem csinálj tesztet! Ahogy leírtad, mikor voltatok együtt, elvileg már ki kéne hogy mutassa! Írd majd meg kérlek, mi volt :)
2019. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem került sor a tesztre, 3 nappal korábban ,ma megjött....
2019. aug. 28. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!