Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz az, hogy már a beágyazoda...

Igaz az, hogy már a beágyazodastol kezdve termelődik a HCG hormon a szervezetben? És, hogy egy extra érzékeny teszt, már a menstruacio kimaradása előtt is ki tudja mutatni az esetleges terhességet?

Figyelt kérdés
Egyébként, ha az ovuláció napján voltunk együtt, de nyilvan utána is napi, két napi rendszeresseggel vagyunk együtt, akkor az ovu utáni együttlétekbol már nem lehet baba?
2019. aug. 28. 06:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Van olyan érzékeny teszt ami a menstruáció előtt 6 nappal kimutatja.Rossmannban lehet kapni.
2019. aug. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Igen aztán vagy kimutatja vagy nem. Ugyanis a hcg nem termelődik két nőnél egyformán. Felesleges ennyire raporogni, majd ha nem jön meg akkor tesztelsz.


Viszont ha napokkal előtte csinálsz egy tesztet és negatív akkor az még lehet pozitív csak korai volt, mi értelme?

2019. aug. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Nincs olyan hogy "igaz" mivel minden nő és terhesség más. Elég csak belegondolni, hogy valakinek 23 másnak 40 naposak a ciklusai, vagy hogy valaki a ciklus elején fogan, valaki meg a végén. Tehát persze vannak esetek, hogy hamarabb kimutatja a teszt, meg spontán ovulacio meg minden, de ha biztosra akarsz menni akkor megvárod, míg a TE következő menstruációd kimarad és akkor csinálsz egy tesztet. senki sem tiltja meg hogy máshogy tégy, csak légyszi akkor legyél tisztában vele, hogy semmit sem jelent az eredménye (halvány pozi is lehet még kémiai pl, negatív sem jelent semmit) és ne ide tedd majd ki a kérdést, hogy most mi van. Igazából tök egyszerű ez a dolog de úgy tűnik az itteni kérdezők ezt nem igazán tudják elfogadni vagy megérteni
2019. aug. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk lombik volt, pont a naptár szerinti ovulációm napján volt a leszívás. Akkor a nem várt menstruáció napja előtt 3 nappal már pozitívat teszteltem predictorral, DE! később kiderült, hogy ikerterhesség, így nálam ez is közrejátszott a korai pozitív tesztben.

Tehát előfordulhat, hogy előbb kimutatja, de én is azt mondom, hogy kimaradt menstruáció esetén érdemes tesztelni. Akár a nemvárt napján, ha türelmetlen vagy.

2019. aug. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
En a 12. Dpo n teszteltem pozit. Mas volt a ciklus mint szokott,ezert gyanakodtam. Egy perc alatt ki is jott a ket csikom.
2019. aug. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsó ez nagyon szuper 😄! Akkor két héttel ovu után már mutatnia kell a tesztnek?
2019. aug. 28. 21:32
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen! Nekem 12 nappal ovu utan egy perc alatt ket csikos lett. Furi volt ez a ciklus,azert is vettem tesztet. 12en megyek dokihoz 😊
2019. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok. Nekem hétfőn lenne két hete, higy volt ovum, de hetedike vagy 10.-e körül csinálok csak tesztet.
2019. aug. 30. 15:29
 9/16 anonim ***** válasza:
Mikorra nem varod?
2019. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! Szeptember 2.-ára
2019. aug. 30. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!