Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor eshet egy lány teherbe?

Mikor eshet egy lány teherbe?

Figyelt kérdés
Kérdésem a kővetkező lenne. Jelenleg fiatal párkapcsolatban élek és kicsit agódom. Jelenlegi párom egy fiatal lány még olyannyira hogy első menzesze sem volt. És szűz.14l Aktus is tőrtént de, nem tetem be neki. Mondhatni hozzá érintetem a szeméreméhez és a lyukához. Természetesen amikor elélveztem már jóval elötte ell huzztam. Ez 3 alkalomal tőrtént meg.4 alkalomnál mind ha pár tized másodpercre épp hogy csak be ment volna de egyböl ell huztam onnan azt amit kellet. Szűzeség vérzése nem volt. Ez történt kb fél hónapal ezelött. Esetlehesen terheségre lehet-e gondolni? Bele élvezés egyáltalán nem történt. Esetlegesen szűzhártya át szakadás szóba jöhet ?

#terhesség #Sexuális együtlét
2019. aug. 28. 08:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
ajjj :/ nem keféltetek = nem lehet terhes.. ha sehogy nem került belé sperma akkor nincs minek felkúszni a petesejtig... biológia 8.osztály.
2019. aug. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
10%
Ha nem menstruál, nem tud teherbe esni.
2019. aug. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha nem menstrúál akkor kizárhato a terheség ? És a szűzhártya át szakadás ?
2019. aug. 28. 09:08
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Tekintve, hogy a menstruációt megelőzi a peteérés, ezért bármikor terhes lehet, ráadásul még számolgatni sem tudtok, mivel nincs mihez viszonyítani.

A konkrét kérdésre a válasz: akkor eshet egy lány teherbe, ha védekezés nélkül szexel. A megszakítás nem védekezés.

Nem tudom, hogy te hány éves vagy, de mindkettőtöknek még bőven inkább a tanulással kellene foglalkozni (ezt az írásképed teljes mértékben indokolja) szexelgetés helyett, mert ebből a tudatlanságból még baj lehet.

2019. aug. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
+ A szüzesség elvesztését nem a szűzhártya átszakadása okozza, hanem az, hogy járt már benne valaki, akár pár tized másodpercet is.
2019. aug. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És a peteérés mikor kezdődik ???!!
2019. aug. 28. 10:04
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Jaj! Borzasztó, ahogy írsz és fogalmazol. Ha nem akarod, hogy terhes legyen a legeslegelső peteéréséből, akkor mindig, minden alkalommal védekezzetek, mert igen, attól, hogy nem menstruál, teherbe eshet (hiszen bármikor beindulhatnak a hormonok ilyen idős korban). Mivel ennyire fiatal (ez a része is elég durva nekem, de no koment), nem ajánlatos a gyógyszer, inkább gumi. És pont azért ez a te felelősséged. Lehetne annyi eszed, hogy legalább gumit húzol.
2019. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Amilyen bátran kísérletezel az alig serdült kislánnyal, olyan bátran be lehet menni a drogériába gumióvszert venni, nem pedig ide írogatni. Mit vársz? Buksisimit, hogy ügyes kis tinik vagytok?
2019. aug. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok normális....:(

Meg bánntam már az egészet.

2019. aug. 28. 10:18
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Máskor legalább gondolkozol,mielőtt csinálsz valamit...bár ha még azt se tudjátok,hogy a szex milyen veszélyekkel járhat,akkor nem is való még nektek.(habár ahogy a mai világban elnézem,nem is csodálkozok semmin)
2019. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!