Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni ha csak...

Teherbe lehet esni ha csak egy nagyon minimális időt töltött bent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám az lenne, hogy 1 héttel ezelőtt a párommal lefeküdtünk 2 alkalommal. Egyszer reggel, gumival (nem ment el), masodiknak pedig este de akkor gumi nélkül voltunk, viszont csak párat tolt rajtam és kész. (Nem ment el). Most kellene megjönnie. Vasárnap volt egy kis jele annak hogy megjön de nem jött meg.

Lehetséges hogy terhes vagyok?


2019. aug. 28. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges, az előváladék is tartalmazHAT spermiumot.
2019. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
megmartotta csupaszon, lehetsz terhes.
2019. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha gumi nélkül csináltatok, lehetsz terhes. Érdekes lehet úgy szexelni, hogy a párod nem megy el, te meg aggódsz, hogy teherbe eshetsz... Inkább keressetek egy olyan védekezési módot, ami mindkettőtöknek megfelel, és élvezzétek egymást aggodalmaskodás nélkül.
2019. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes . Kevés esely van ra de van esely

Csinálj egy terhességi tesztet és kiderül

Hány éves vagy ha szabad kérdezni ?

2019. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Milyen szex az amit műveltek amúgy? Annak mi értelme ha csak bedugja és kiveszi,és nincs élvezet? Kicsit furi. Lehetsz amúgy terhes de kicsi rá az esély.
2019. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
"Párat tolt rajtam". 🤔🤦‍♀️ Ezen a megfogalmazáson kiégtem. Mi vagy te, bútor?
2019. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6 Bevisítottam ezen a bútor-dolgon, de végülis jogos! XD


És a kérdésre a válasz ismételten: igen. Miért ne lehetnél terhes? Nem védekeztetek. Miért nem csinász tesztet?

2019. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!