Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés járhat...

Beágyazódási vérzés járhat erősebb egy napos vérzéssel?

Figyelt kérdés
Kisebb EÜ-i betét elég volt arra az egy napra, de tisztasági betèt viszont kevés. Ciklus 21. Napjàn törtènt. Nem tudom hogy ez most egy napos mensi volt vagy beágyazódás. Most vagy 13. Vagy 33. Ciklus napon vagyok. A melleim sokkal duzzadtabbak mint szokott,a hőm is már 10 napja 36,8-37.1 között van, mai terhessègi teszt negatív. Ciklusom 35 napos évek óta. Ötletek? Cisztám van, soha nem kavart be a ciklusba, mindig pontos 35 napos.

#Beàgyazódás
2019. aug. 28. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Más miatt lehetett. Beágyazódási vérzés ritka, akkor is csak pecsét, nem vérzés. kb 100ft-os nagyságú lehet, vagy egy apró pötty. Vérzés barnázás hormongond.


Ettől független lehetsz terhes, de az biztos nem beágyazódás volt.


Sok sikert :)

2019. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Beágyazódáskor vérzés kb mint a fehér holló. Csak itt a gyakorin megy ez a dolog, de egyáltalán nem gyakori dolog. Egy napos vérzéssel meg végképp nem jár. Valami hormonális dologra tippelnék.
2019. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én se gondoltam, csak furcsáltam, hogy mi lehetett. Kíváncsian várom mikor fog megjönni. Elméletileg két nap. Pharmatex krém + megszakítással védekezünk, most még nem lenne jó baba, decemberre tervezzük élesben :)
2019. aug. 28. 23:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem hittem ebben ,mígnem barátnőm egy héttel a mesnije előtt felhívott hogy nem ért mi van, megjött neki hamarabb. Baba volt :)
2019. aug. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!