Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi eselyem van a terhessegre?

Mennyi eselyem van a terhessegre?

Figyelt kérdés
Vedekeztunk baratommal pharmatex huvelytablettaval es plusz megszakitas is volt. Ra masnapra megjott.Nagyon eros verzesem volt. Ma mult el. Olvastam hogy a spermium a mehben akar 7 napig is elel viszont nem tudom hogy elovaladekkal kerulhetett e belem. Eselyes hogy terhes vagyok? Az ovulaciom kb. 6.-ra esik addigra mar meghal a spermium de addig lehetek terhes? Ahogy szamoltam 30.-ig termekenyulhetek meg.

2019. aug. 28. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz.
2019. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És akmor tehat nem baj ha gorcsolok es egy kicsit hanyingerem van? Mivel meg tegnap is megvolt ezert kaptam olyan valaszt hogy azert gorcsolok egy kicsit es van hanyingerem mert hogy ugye elmulik. Akkor nem kell aggodnod emiatt?:)
2019. aug. 28. 22:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell.
2019. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha megjött másnapra, nem vagy terhes. Pont.

Egyébként még hüvelytablettával is van némi esélye a terhességnek, de jóval kisebb, mint védekezés nélkül.

2019. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor az se baj ha faj a hasam es hanyingerem van?Mert ugye mar elmult es gondoltam hogy lehet hogy beagyazodas tortenne? A barátom anyja azt mondta hogy lehetek terhes.
2019. aug. 29. 06:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszéld meg a szexuális életed az anyósoddal.
2019. aug. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem beszelem meg vele baratom kerdezte tole mivel meg nem szeretnenk gyereket! Ezert is kerdeztem hogy tortenhet-e begyazodas vagy nem.
2019. aug. 29. 13:59
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg azt szeretnem megtudni hogy tortenhet beagyazodas?
2019. aug. 29. 18:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!