Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gond, hogy a két teszt között...

Gond, hogy a két teszt között 8 nap eltérés van, de a csíkok ugyanolyan intenzitásúak?

Figyelt kérdés

A képen látható felső tesztet 20-án csináltam, az alsót tegnap (28-án). A csíkok mind a két teszten ugyanolyan színűek. Egyik sem erősebb a másiknál. Ez vajon gond?

Néztem itt terhességi tesztekről fotókat, és a néhány nap különbséggel készültek nem voltak egyforma intenzitásúak. Főleg ezeknél a mártogatós teszteknél (Facelle, X-epil). Az én tesztjeim Expect tesztek. Lehet, hogy ez a teszt egyszerűen csak ilyen fajta? Lehet, hogy nem túl nagy érzékenységű és azért?


[link]


2019. aug. 29. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Arra nem gondoltal hogy ez a teszt ennyit tud, nem lesz erosebb a csíkja? 🤦‍♀️ Komolyan, nektek nincsen eletetek, hogy ilyeneken agyaltok? Van pozitiv teszted, 2 het mulva menj el az orvoshoz azt ennyi.
2019. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Miért milyet szeretnél? Piros csíkja van, mind a kettő piros, mind a kettő 2, Vibrálni kellene, vagy feketének lennie, olyan sötét piros?

Komolyan kérdezem.

2019. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem gond. Ennyi benne a reagens.
2019. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem ezt a tesztet, a nagyobb lyukba van a tesztcsik es a kisebbikbe a kontroll? Mert ha igen, akkor az alson erosebb szinu a csik :)
2019. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Ennél erősebb hova legyen ez a teszt még? Világítson, mint a jelzőlámpa? Vagy kiemelkedjen a 2d állapotból? Nem értem mit aggódsz. Terhes vagy nem? Na. Ez a lényeg.
2019. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Komolyan nem értem, mi a problémád. Hova legyen még erősebb ez a csík? Ne agyalj annyit, tapasztalatból mondom.
2019. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Mit vársz, hogy írja fel az égre, hogy "Ön nagyon terhes"?


Ezek a tesztek nem orvosi eszközök, nem alkalmasak a HCG mennyiségének a mérésére, csak azt érzik, hogy van vagy nincs.


Amúgy az alsó erősebb.


És nem kell tesztelgetni, amíg orvoshoz mész, az sem biztos jele annak, hogy megvan még a baba, mert egy vetélés után hetekig ürül a szervezetből a HCG.

2019. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán mert ez a teszt ennyit tud, és ha ötször annyi lenne a HCG, akkor sem lenne erősebb, mert ennyi benne a színes reagens?
2019. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A HCG teszt nem tud HCG mennyiséget mérni... ennyit tudnak, a vérben ettől már jócskán több lehet a hcg. Nem kell lemásznia róla, ráadásul szép erős tesztek.. van akinek nem is lesz ilyen erős mégis sikeres terhessége van, sőt jellemzőbb, hogy nem lesz szuper erős teszt :D


Nyugi van, élvezd az áldott állapotot és jó egészséget kívánok :D

2019. aug. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez egy szar teszt! En is elkovettem azt a hibat hogy megvettem. Minden mas fajta teszten mar erosebb volt a tesztcsik mint a kontroll ezen a fajtan pedig meg halvanyabb volt mint neked a 20in. Elsore azt hittem szar a teszt mert idon belul meg a kontroll vonal se jott ki, kellett fel ora mire kijott mind a ket csik akkor is csak a csikok kozepe
2020. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!