Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció késés/kimaradás,...

Menstruáció késés/kimaradás, menstruációs görcsölés, de mégsem jön meg, negatív tesztek. Tapasztalt már valaki ilyet, de mégis terhes volt vagy csak hormonprobléma, esetleg ciszta?

Figyelt kérdés

2019. szept. 1. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, ugyanez a helyzet csak nekem hol negatív hol pozitív hcg van de extra halvány másnap negatív..
2019. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 hete kellett volna megjönnie, azóta görcsölök, mintha megjönne, de semmi, folyásaim vannak, teszt negatív
2019. szept. 1. 14:55
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hónapja nem jött meg. 2. szülés után vagyok 7 hónappal, 3x megjött, azóta nem. 🤷🏼‍♀️ Az első után ilyenkor már vártam a kicsit, most elvileg nem.
2019. szept. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én még nem szültem, ez lenne az első baba, ha össze jönne
2019. szept. 3. 10:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Jelen. Menzesz kimaradassal mentem orvoshoz, pcos-t allapitott meg, el kellett fogadnunk, hogy egy ideig nem lesz kisbabank. Felirt duphastont, hogy elinditsa a verzesem es el tudjuk kezdeni a kezeleseket, plusz kaptam valami homeopatias bogyokat is (myo sun plus es mastodynon). Nem akart megjonni a duphastonnal sem, ezert visszamentem az orvoshoz, aki hazakuldott tesztet csinalni. Eros pozitiv lett, mar 23 hetes a kis csodababam idebent 😁 Javaslom, hogy keress fel te is egy jo orvost. Ha valami gond van, ki kell deriteni mihamarabb. Bar nem tudom, hany eves vagy, en orulok, hogy nem huztam az idot varakozassal.
2019. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia :) szeptember 24-re van időpontom dokihoz, mindenképp megyek, 23 éves vagyok
2019. szept. 13. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!