Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2,5 hete nem jött meg a...

2,5 hete nem jött meg a menstruációm, megszakítással szeretkeztünk, de közben nagyon sokat idegeskedtem szinte mindennap, csináltam egy Gabriel tesztet reggel, negatív lett, de sok tünetem van ami terhessegre utalhat. Szerintetek?

Figyelt kérdés

#étvágytalanság #hányinger #hátfájás #hüvelyváladék kevesebb #szaga megváltozott #has égés
2019. szept. 1. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem törvényszerű, hogy minden hónapban rendesen megjöjjön. A sok idegeskedés miatt lehet, kimaradt egy ciklus. Ha a következő is kimarad, menj orvoshoz!
2019. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Lehet jobb volna akkor elmenni a nőgyógyászhoz. A teszt elvileg ennyi időb után kimutatja, ha terhesség van a dologban, de lehet hogy valamiért mégsem. A nőgyógyász viszont ultrahanggal biztosan látni fogja. Tudom, nehéz de hidd el jobb tudni a biztosat és időben dönteni mint utolsó pillanatban kapkodni. (Írom ezt úgy, hogy van egy fél éves gyerekem, aki tervezett baba volt, házasságban, és emellett soha nem volt terhességmegszakításom. Viszont a te helyzetedben, ha nem akarnék gyereket, akkor mihamarabb utánajárnék a dolognak.)

Egyébként ezek közül amiket írtál, nekem csak a menstruáció elmaradása és az étvágytalanság volt tünet, ennyire az elején még hányingerem nem volt. Max a szagokat kezdtem érezni elég erősen.

2019. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"csináltam egy Gabriel tesztet reggel, negatív lett, de...."

Nincs de...

2019. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma csináltam még egyet 3 hét késés után és ezis negatív, megyek orvoshoz, köszönöm valaszaitokat 😊
2019. szept. 4. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!