Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha túl nedves vagyok szex...

Ha túl nedves vagyok szex közben akkor nehezebb teherbe esni?

Figyelt kérdés

Ma szexeltunk a párommal és úgy vagyunk a gyerek témával hogy ha jön akkor jön ha nem akkor nem. A véletlenre bízzuk. És gumi nélkül szexeltunk de nem elvezett belem. Általában így csináljuk. De eddig nem lettem még terhes. És azon gondolkoztam most hogy lehet azért mert nagyon nedves vagyok szex közben ( szó szerint tocsog ) ezért az elovaladék is ki folyik belőlem?

És kicsit durván is csináltuk most kicsit vereztem is ez gátolja a teherbe esést? A válaszokat koszi előre is 😊



2019. szept. 1. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy nagy hülyeség. A nedves közegben tudnak jól mozogni a spermiumok. De mi értelme úgy szexelni, hogy nem benned van orgazmusa...?
2019. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont fordítva. Általában ovulációs időszakban nedvesebbek a nők, pont a teherbeesés lehetősége miatt.
2019. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Azért nem estél teherbe, mert megszakítással csak minimális esélye van. Az is általában akkor, ha nem sikerül időben megszakítani az együttlétet.
2019. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem élvez beled... na az gátolja.
2019. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A vérzésről: a durva szex miatti esetleges vérzés azért lehet, mert a hüvely fala megsérül. A megtermékenyítés a petevezetőben, a beágyazódás a méhben. Tehát nem befolyásolja a teherbeesést a durva szex miatti vérzés.
2019. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
A durva szex margójára: ha a durva szex gátolná a teherbeesést, hogyan születhetnének babák megerőszakolásból?
2019. szept. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!