Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan eshetnek teherbe?

Hogyan eshetnek teherbe?

Figyelt kérdés
Parommal eleg regota egyutt vagyunk (8eve) es tavaly becsuszott egy baba de sajnos 8-9 hetesen elveteltem. En azota is szeretnek ujra gyermeket de a parom az mondja meg ne.. En meg lassan bele betegszek hogy nem akarja... Eleg erosen migrenes vagyok es nem szedhetek fogamzasgatlot amit tud o is. Igy nem mondhatom hogy elkezdtem gyogyszert szedni kozbe nem.. Szeretnek teherbeesni az o tudta nelkul. Biztos nem vetetnem el a masikat is szerettuk volna. Tudom nem hangzik valami jol hogy ilyet szeretnek tenni de mar ketsegbe esesembe mindent megprobalnek. 27 eves vagyok

2019. szept. 2. 16:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Első sorban kérdezd meg a párodat, hogy miért nem szeretne? Hogy csak mostanában nem, vagy 1-2-3 év múlva sem?


Ezek fontosak lehetnek, mert lehet hogy most még nem szeretne, de 1-2 év múlva viszont már igen. Akkor viszont jó lenne, ha kivárnád ezt az időt.


Így semmiképpen ne vállalj gyermeket, lehet hogy emiatt elhagyna, egyedül kellene felnevelned. Nem tudom, hogy mennyire vagy tisztában az anyagi helyzetetekkel, de az is lehet, hogy anyagilag nem tudnátok vállalni a babát.

2019. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Beszélj vele. Mondja meg, hogy, mikor akar gyereket. Ha tényleg nem akar, akkor szerintem jobb szakítani és új párt keresni.
2019. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

“Szeretnek teherbeesni az o tudta nelkul.” - gratulálok, te kétszínű kígyó...

Aztán az ilyenek sírnak a különböző adok-kapok csoportokban, hogy “aggggyátok oda ingyen a cuccot, mer’ én szegény, szerencsétlen, elhagyott nő, aki nem tehet semmiről, egyedül nevelem a kis csodámat”...

Mi lenne, ha “kétségbeesésedben” inkább a pároddal beszélgetnél, hmm...?!l

Undorító vagy.

2019. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen gyerekes és felelőtlen ember ne vállaljon gyereket. Párod valószínűleg átlát a szitán és azért nem akar tőled gyereket. Ki akarná gyermeke anyjának azt, aki ennyire önző? Nagyon remélem hogy csak kamu
2019. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Anyagi helyzetem teljesen rendben van. Nem azzal van a baj.
2019. szept. 2. 17:08
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Látom, megfogtad a lényeget...

Mindentől függetlenül kétszínű, aljas, és undormány dolog tervezetten az apa tudta nélkül teherbe esni.

Bele sem gondolsz, igaz...? Fogadjunk, ha megkérdezném azt mondanád, h szereted ezt az embert, ugye...? Gondolkozz már, akit az ember állítólag szeret, annak nem bhaxxa át a fejét, nem nézi hülyének, és nem kényszeríti rá a saját akaratát, főleg nem ilyen ocsmány módon, a tudta nélkül, csőbe húzva... már a gondolat is gyomorforgató...

Ráadásul egy ilyen “csodás” kapcsolatba, ahol még az alap kommunikáció sem működik gyereket csinálni duplán önzőség nem csak a “pároddal”, hanem a gyerekkel is kicseszel.

2019. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Semmiképpen se "ess teherbe a tudta nélkül". A gyermevállalád két ember döntése. Az első babát ő is ugyanúgy elveszítette, nem csak te. Ne csapd be, inkább próbáld meg helyre tenni a kapcsolatodat, első lépés lehet mondjuk az őszinteség. Biztos lehetsz benne, hogy ha ő még nem áll készen rá, akkor nem fog akkor sem, ha bejeneted, hogy terhes vagy. Ez csak a filmekben működik, hogy hirtelen minden okés lesz, ha a nő teherbeesik. A valóságban ennek szakítás vagy válás lesz a vége.
2019. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Feldogoztátok együtt az előző baba elvesztését? Az szándékos terhesség volt, vagy becsúszott? Amúgy rendben van a kapcsolatotok?
2019. szept. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit gondolsz, kinek lenne ez jó? Nem lehet valakit rákényszeríteni a gyerekvállalásra, ha nem akarja. Ez nem olyasmi, amit szüneteltetsz vagy visszacsinálsz, ha gond van.


Egy tényleg jól működő párkapcsolatot is megvisel a gyerek születése, és sajnos sokszor azok az apukák is lelépnek, akik vágytak gyerekre. Ha olyannal vállalsz gyereket, aki ezt nem akarta, borítékolható a szakítás.


Persze, neked csodálatos, hogy született egy kis gyereked, de a mindennapok egyedülálló szülőként egyáltalán nem ilyen rózsaszínek. A gyereknek sem jó, hogy egy szülővel kell beérnie és az apja vagy le se sz..., vagy csak a bűntudat miatt foglalkozik vele.


Semmi értelme ezzel tönkretenni a kapcsolatot és emberek életét. Ha nem tudtok kommunikálni egy ilyen életeket meghatározó döntésről, akkor jobb befejezni, és olyan párt keresni, akivel közösek a célok.

2019. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
A tudta nélkül akarsz teherbe esni?... undorító vagy. Aztàn ne csodàlkozz ha egyedül kell felnevelned mert ha van esze kidob a férjed , mint a szemetet. A te fajtád azt se érdemli meg, hogy egy fillér gyerektartàst is kapjon. Ha titokban akarsz teherbe esni, tartsd is el egyedül.
2019. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!