Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal együtt voltunk, de egy hónap után csináltam tesztet, ami negatív lett, valamint egy napot sem késett. De olyan sok helyen olvastam már hogy negatív teszt és menstruáció mellett terhesek voltak. Vagyis azt gondolták hogy menstruáltak, de nem. Mostanában székrekedésem van, 3 napja nem voltam wcn és a fejem is fáj. Ezek másfél hónap után már lehetnek tünetek?

2019. szept. 2. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Olyan nincs, hogy menstruálsz meg a teszt is negatív, és mégis terhes vagy. Az csak mese habbal.
2019. szept. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lehetsz terhes.
2019. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

menstruáció + negatív teszt = nem terhes.

A székrekedés és a fejfájás nem terhestünet csak azért, mert szexeltél.

2019. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Napi idióta
2019. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Végülis csak azt nem írtad le, hogy védekeztetek-e, és ha igen, hogyan...

Ez a “menstruáció mellett tehes voltam”- szitu meg egyrészt baromi ritka, másrészt nem olyan egyszerű, ahogy azt előadják... ha a nő egy kicsit is odafigyel magára, képben van a ciklusával, stb., akkor nem fogja a - mondjuk - alapból öt napos, közepesen intenzív vérzését összekeverni a két napos pecsételgetéssel - jah és együttlét (tehát nem az előző menstruáció első napja) után egy hónappal nincs az a teszt, ami negatívat mutat...

2019. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!