Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Tüneteim...

Terhes lehetek? Tüneteim vannak, teszt negatív.

Figyelt kérdés
Szedem a fogamzásgátlót (nem óramű pontossággal pár óra csúszással). 2 hete volt, hogy 1 szem antibiotikumot kellett munkahelyen bevennem és voltunk együtt a párommal. De másfél hete hangulatingadozásaim vannak, a mellem pár napja kemény, duzzadt, fáj, egésznap alszom, néha hányingerem van, és az alkohol (akár sör) illatától rosszul vagyok. De 3 napja teszt negatív. Nem esnék kétségbe ba baba lenne, csak kicsit korán jönne. Szerintetek?

2019. szept. 2. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2019. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyrész 3 vagy 4 nappal az együttlét után nincsenek terhességi tünetek, másrészt ha a “tüneteid” a terhességtől lennének, azt a teszt is kimutatná (tudod, hcg)... csak beképzeled, nyugi.
2019. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi tüneteket a hcg hormon okozza, szóval ha tünet van, akkor van hcg és akkor azt már mutatja a teszt is. Ha negatív a teszt, akkor a tüneteidet valószínűleg valami más okozza.
2019. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Ígyis úgyis megyek orvoshoz csak gondoltam itt is megkérdezem:)
2019. szept. 2. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"2 hete volt, hogy 1 szem antibiotikumot kellett munkahelyen bevennem"


Azért nem baj, ha tisztázzuk, hogy antibiotikumot ORVOSI utasításra, kúraszerűen szed az ember, nem pedig pánikszerűen a munkahelyen.

2019. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tilos random 1 szem antibiotikumot beszedni.
2019. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenféle gyógyszereket nyakló nélkül bekapkodni feleslegesen (mert az antibiotikum kúra lényege a kúra, mint rendszeresen, orvosi utasításra szedett gyógyszer), és akkor nem fogsz félni, hogy mi lesz. De mindenki, aki antibiotikum kúrában részt vesz, és el tudja olvasni a betegtájékoztatót, tudja, hogy ilyen esetben kiegészítő védekezés szükséges.
2019. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nyilvan tisztaba vagyok vele de korhazban dolgozom es mindenkinek aki egy beteggel erintkezett, akar orvos akar nem be kellett vennie (betegnek agyhartyagyulladasa volt). Tisztaba vagyok a betegtajekoztatoban valokkal is, most fogom abbahagyni a gyogyszert mert probalkozunk csak varni szerettem volna utana par honapot, ezert kerdeztem..
2019. szept. 2. 21:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi,sok itt a hülye, azért lett kiemelve h ne szedjen senki hülye módon antibiotikumot
2019. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!