Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz hogy ha valaki belekezd...

Igaz hogy ha valaki belekezd a nemi életbe fog késni a menszesz? Feltétlenül attol hogy megszakitasos modszerrel vagy ovszerrel szeretkezett. Mert én mind kettovel és késik. Ezelott csak ovszerrel volt. De nem kesett akkor.

Figyelt kérdés
Ne itéljetek el csak 17 és fél vagyok

2019. szept. 5. 00:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Teszteltem de NEGATIV!
2019. szept. 5. 00:36
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Nem igaz. A ciklus teljesen független attól, mennyit szexelsz, amíg teherbe nem esel.

Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor viszont módusulhat.

2019. szept. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
“Csak” 17 és fél évesen azért így nagyjából képben kellene legyél ezekkel a dolgokkal....
2019. szept. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől késhet, de szextől nem.

17évesen még nem feltétlen állt be, akkor is, ha eddig rendszeres volt. Amíg nem hosszabb a ciklus 35napnál, rendszeresnek számít független a hosszától.

Ha a teszted negatív valószínű nem vagy terhes.



Viszont, ha nem állsz készen az anyaságra, ennyi idősen vélhetően és remélhetően nem, maradjatok az óvszernél. A megszakításos szex nagyon rizikós és szinte mindig ott csúszik be az a bizonyos pár %, és lesz terhes az illető, ahol még nem kellene vagy nem akarnak babát. Ezt azért godoljátok át... és bizony ciklus bármelyik napján teherbe lehet esni, nem csak félidőben, hiszen nem lehet tudni mikor reped megy egy tüsző. Nyilván ez is ritkaság, de létező jelenség.

Vigyázzatok.


Minden jót!

2019. szept. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 khniki ***** válasza:
Babaprojektbe való belekezdésnél szokott változni. Védekezés mellett még nem hallottam ilyesmiről. Amúgy nem vagy terhes, szimplán csak késik. Nem vagy robot.
2019. szept. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy megszakításos módszer, a csapból is ez folyik, ezen az oldalon is tízezerszer le lett írva. Megszakítás van simán, de az nem védekezés! Lassan felnőtt vagy papíron, de ennyit nem tudsz. Persze, sokan írják, hogy bezavar a ciklusodba, meg felborul a hormonháztartásod a szex miatt, de ez hülyeség. Inkább az izgalom miatti stressz, hogy kattog az agyad a terhességen, stb. okozhat késést, maga a szex biztosan nem. Amíg ezt nem vagy képes normálisan kezelni, nem vagy érett agyilag a nemi életre.
2019. szept. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!