Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem erősödik a tesztem?

Miért nem erősödik a tesztem?

Figyelt kérdés
A 12. dpo-n teszteltem pozitívat. Halvány volt, de egyértelműen látható. Ma a 14. dpo-n vagyok, a csík semmit nem erősödött, ugyanolyan halvány. Már 5 napja barnaztam, tegnapig, de ma elmúlt és nem jött meg. A hasam fajdogál a bal oldalt, nem vészes, mint egy ovu érzés. Mit gondoltok?

2019. szept. 9. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Kép esetleg róla??

De ha egyértelműen pozitív akkor felesleges tesztelgetni.

A teszt nem képes a hcg mennyiségét mérni.Vagyis vérvételből lehet megmondani duplázódik a hcg .A teszt nem erre való.

2019. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta, a tesztek nem képesek hcg mennyiséget mérni, mivel a vizeletben nem egyforma mennyiségben választódik ki. Nem mindegy mit és mennyit ittál, hányszor pisiltél, mennyit izzadtál. A vizelet koncentráltsága határozza meg elsősorban.


Erősödnie akkor kell, ha halványka lett az első és még jócskán mensi előtt tesztel az ember. Ha szépen látszik, akkor fölös tesztelgetni, van akinek sose látszik két erős egyforma csík. Mellesleg erősödés 3 naponta látszódik a teszten, nekem így volt. Nem várt napjáig extra halvány volt, majd nem várt napján szebben látszott, de nem erősödött minden nap.


Nyugodj meg, tesztelj egyet a 16. dpo-n és hívd a dokit két héttel későbbi időpontért. Ha nem nagyítóval kellett keresni a második csíkot, akkor megnyugodhatsz :)

2019. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezek a tesztek: [link] Sajnos a netes one step meg mindig nagyítóval keresős. Az előző terhesség ilyenkor már sokkal erősebb volt 😕
2019. szept. 9. 15:21
 4/12 anonim ***** válasza:

Melyik a 14 dpo-s teszt??

A felső??

Mert szerintem erősebb egy kicsit a felső mint az alsó.

2019. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Óóó ezek egyértelműek és szépek, én nem aggódnék :) Ha halványabbak lennének azt mondanám izgulhatsz még, de ezek egyértelműek.


Gratulálok!

2019. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos az alsó a 14.dpo, ezért is aggódok. Nekem is a felső tűnik erősebbnek..
2019. szept. 9. 16:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor így volt nekem, megszakadt sajnos. Drukkolok, hogy Neked másképp legyen!
2019. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt áprlilisban sajnos, full erős volt már a csík, de elkezdtem barnázni, aztán halvanyodott, és ennyi...:(
2019. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ma csináltam egy másik fajta tesztet, az határozott erős lett, az internetes one step meg mindig alig látható. Illetve voltam dokinal, a méhen kívüli gyanu miatt, már látott 2 mm petezsakot méhen belül🙂 természetesen azt nem tudjuk még fejlődik-e, vett hcg vér mintát is. Egy kicsit újra visszatért a reményem🙂
2019. szept. 10. 15:57
 10/12 anonim ***** válasza:
de jóóó! gratula! nem lesz semmi baj, nagyon szurkolok :)
2019. szept. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!