Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet rossz a pozitiv teszt?...

Nga92 kérdése:

Lehet rossz a pozitiv teszt? Ma reggel teszteltem,9 napja kesik.

Figyelt kérdés
Egybol megjelent a masodik csik, jol lathatoan. Viszont felek, lent szurkal par napja a hasam, es nem volt betervezve a baba.

2019. szept. 12. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy pozitív teszt, hogy lehetne rossz? Terhes vagy.
2019. szept. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet hibas?
2019. szept. 12. 08:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hibásan pozitív teszt nem létezik mivel csak a hcg-re reagál, 9 nap késés, pozitív teszt, alhasi szurka, egyértelműen terhes vagy.


Mindjárt megjön érzés, mensihez hasonló görcsölgetés, szurkálás első trimeszterben teljesen normális, sőt a terhesség végéig kitarthat, nyúlnak a méhtartó szalagok, de ez leginkább a második trimesztertől okoz fájdalmat.


Magnéziumot szedj, és mivel már 9 napja késik, legkésőbb egy hét múlva menj nőgyógyászhoz.


Téves pozitív nincs. Azok szoktak dobálózni vele, akik mensi előtt tesztelnek extrahalvány pozit, mivel régóta babát szeretnének és utána sírnak, hogy rossz volt a teszt, mert megjött nekik... sokkal többször lesz terhes egy nő mint gondolná, csak sok terhesség nem fejeződik be és mensivel vége szakad.


Ugyan nem terveztétek (kérdem én, akkor miért nem védekeztetek?) remélem, végül maradhat a kicsi :)

2019. szept. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Hibás pozitív csak akkot van, ha férfi csinálja, de vegül is az sem hibás, ha neki pozitív, mert rákos.

Ha egyből megjelent a 2.csík, terhes vagy. Ha nem akarod a babát, azonnal kezdd el intezni a dolgokat.

2019. szept. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ő a másik véglet. Pozitív a teszt, nem jön meg a menzesz, és nem hiszi el, hogy terhes. Itt általában a fordítottja szokott előfordulni. Vérzik, teszt negatív, de ő biztosan terhes mert érzi xDD
2019. szept. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az normalis hogy szurkal a has?
2019. szept. 12. 13:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen normális, de írtuk is.


Terhesen minden! normális, kivéve a vérzés, meg az olyan erős fájdalom amitől moccanni sem tudsz.

2019. szept. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Meg csinaltam a masodik tesztet. Pozitiv.

Azert furaert evek ota (7ev), megszakitasos modszerel vedekeztunk, azt most nem ervelem higy miert. Nem ertem mirt pont most maaradtam terhes.

Nem volt tervezve baba, csal kb 1-2 ev mulva, de ha most jott akkor is orulunk neki, csak van bennem egy felelem, mivel nem voltam fel leszulve. Koszonom a valaszokat.

2019. szept. 12. 17:19
 9/10 A kérdező kommentje:
Ossze vossza irtam, de remeg a kezem.
2019. szept. 12. 17:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugy irigyellek😭😭😭tegnap elott kellett elvenni a babom,mert nem volt 8hetesen sem szivhang es nem fejlodott..💔💔🖤🖤boldog babavarast!
2019. szept. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!