Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Vagy mi ez?...

Terhes lehetek? Vagy mi ez? Félek?

Figyelt kérdés

Augusztus 1-jén jött meg utoljára. Általában nem 28 napra, hanem 30-35 napra, az utóbbi években 1-2-szer előfordult, hogy néha 1-2 heteket is elcsúszott, majd ismét 30-35 napra jött meg.

Július közepén voltam a cikluson közepén, akkor volt szexuális kapcsolatom. Védekeztünk, viszont mikor elment, levette az óvszert és felhúzott egy másikat anélkül, hogy megmosakodott volna - nem tudom, kerülhetett-e valami a kezére, így az óvszerre, így pedig belém, kicsi az esélye szerintem.. vagy nem?-, de ezután augusztus 1-jén megjött és nem tapasztaltam furcsát vagy szokatlant. Augusztusban amikor a legnagyobb az esélye a fogamzásnak, nem volt aktus, csak augusztus végén. Szóval szeptember 1-5 körül kellett volna jönnie, de azóta semmi. Amikor kellett volna, kb akkor volt barnázás, illetve kb azóta fáj a mellbimbóm (mielőtt megjön, szokott.. akkor jön meg, mikor elmúlik). A hasam fel van puffadva, néha van kis fehéres folyadék, de egyik nap igen, másik nap nem. Két napja csináltam egy X-epil gyorstesztet, negatívat mutatott. Ha terhes lennék, ki kellene már mutatnia, nem?

Most a derekam is fáj, de kényelmetlen pozícióban dolgozom ülve, és lehet csak most az aggodalomtól vettem észre, máskor fel sem tűnik.

Sokat utaztam az elmúlt 1-2 hónapban (repülő, éjszakai járművek stb), stressz is volt.

Lehetséges, hogy ezek összejátszanak és ezek miatt együttesen nem jön meg?


Semmi terhes tünetet nem érzek amúgy magamon. A tapasztaltak azt mondják, egy nő egyszerűen megérzi, ha terhes, de én minden egyes alkalommal, amikor nem jön meg napra pontosan, pánikolni kezdek és beszélem magamnak.


Szerintetek mi lehet ez? Terhesség? Július óta, csak nem mutatja ki a teszt? Vagy augusztus óta, és nem a legtermékenyebb időszakban sikerült? Vagy nem is terhesség, mert negatív lett a teszt?


Volt már kétszer cisztám és késett miatta, de akkor fájt a petefészkem. Most ilyet nem érzek.


Kérlek, mondjatok véleményt, szerintetek mi lehet ez.

Nem jókor jönne most egy baba.

Holnap még csinálok egy tesztet, és ha jövő hétig semmi, elmegyek orvoshoz.de addig... Kérlek.


Előre is köszönöm a segítséget!



2019. szept. 12. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelj. Mi nem fogunk innen többet tudni... ezek a tünetek bármire ráhúzhatók...

Nekem egyszer egy darab pánikroham miatt késett 2 hetet. Akármi lehet. Terhesség a legkevésbé.

2019. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed meg is válaszoltad. Nem óramű pontosságú a ciklusod, mégis minden hónapban bebeszéled magadnak a terhességet, ha késik. Mégis mi számít késésnek esetedben? Régebben nekem is összevissza jött meg és inkább az aggasztott, hogy nehogy valami bajom legyen, mert akartam később gyereket. Emiatt érdemes lehet megnézetni,de amúgy a helyedben inkább pszichológust keresnék, mert szerintem ez már túlparázás kategória.Pláne, ha a negatív teszt se nyugtat meg.
2019. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!