Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt köztetek aki nagyon rá...

Volt köztetek aki nagyon rá volt görcsölve a baba témára és így nem sikerült, mikor nem foglalkozott vele akkor sikerült?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyit számítana a rágörcsölés?
2019. szept. 14. 07:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Nemtudom. Én mikor rágörcsöltem nagyon elsö hónapban sikerült. Szerintem ez változó,hogy kinek,hogy sikerül. Biztosan közrejátszik, de nekem nem ez a tapasztalatom.de biztosan lesznek ellenkező vélemények is.
2019. szept. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Én is irtózatosan rágörcsöltem, és első hónapban összejött.
2019. szept. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Úgy érzem.én is rá vagyok görcsölve ,de nekünk most a 4.hónap is sikertelen :(

Köszönöm a válaszokat!

2019. szept. 14. 07:31
 4/18 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező, ha engem kérdezel, én azt mondom,nem ezen múlik. Több embert is ismerek, akik nagyon akarták, és az első 3 hónapban babásodtak is. Szerintem szervezetfuggo.


Sok sikert kívánok!

2019. szept. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Próbálok nem annyira rágörcsölni.

2019. szept. 14. 07:41
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem aki szeretne gyereket, nem nagyon tud nem rágörcsölni. Lehet nem gondol rá minden pillanatban,de azért mindenkiben ottvan,hogy talán sikerült. Vannak persze olyanok akik minden pillanatban agyalnak,de szerintem mindenki egy picit rá van állva.

Sok sikert nektek

2019. szept. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2019. szept. 14. 07:52
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem úgy jött össze a harmadik hónapban, hogy az orvos azt mondta arra a hónapra, hogy nem lesz peteérésem, így elengedtem, elkezdtem diétázni stb, aztán mégis összejött. Lehet, hogy amúgy is összejött volna, de az is lehet, hogy azért, mert elengedtem a témát két hétre. Ez már soha nem derül ki :)
2019. szept. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a berögződés inkább az alapján alakult ki, hogy a folyamatos stressz emelheti a prolaktin szintet, ami nehezebbé teszi a teherbeesést.

Barátnőm extrém módon rágörcsölt és 3. hónapban összejött nekik, mi fél év után lazábban vettük a témát, mégis csak lombikkal tudtam teherbe esni. Szerintem szervezet függő.

2019. szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az első babára nem görcsöltem, fél év alatt jött össze. Sajnos missed ab lett. Ezután NAGYON rágörcsöltem, másfél év alatt jött össze a nemrég született baba. És igen, nálunk akkor fogant meg, amikor kezdtem elengedni a dolgot, tanfolyamra jelentkeztem, nagy nyaralást terveztünk, új hobbikat kerestünk- na akkor beköszönt a baba :) Nem törvényszerű, de nálunk szerintem tényleg gond lehetett a rágörcsöléssel.
2019. szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!